PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691117}

Pojedynek na życie

Chasing Life
7,6 2 227
ocen
7,6 10 1 2227
Pojedynek na życie
powrót do forum serialu Pojedynek na życie

Tytuł

ocenił(a) serial na 8

"Pojedynek na życie"? Naprawdę? Może jednak trzymajmy się oryginalnych tytułów, skoro ich tłumaczenie tak słabo wychodzi ;/

użytkownik usunięty
298paula986

Właśnie się zastanawiałam czy jakaś polska tv zdecydowała się go wyemitować skoro pojawiło się "spolszczenie" tytułu...

serial leci na jakimś kanale tylko nie pamiętam, na którym. wczoraj widziałam reklamę w tv

użytkownik usunięty
maniaczka_filmweb

Dzięki. Mowa o Lifetime. Dla mnie problem rozwiązany bo i tak go nie mam :)

ja również nie mam tego kanału, ale cieszę się, ponieważ by mnie kusiło i musiałabym tylko cierpieć przez lektora

użytkownik usunięty
maniaczka_filmweb

Lektor raz, tłumaczenie tytułu dwa. Osłabia mnie to, chociaż nie widziałam jeszcze ani jednego odcinka (Mam w planach nadrobić).

ocenił(a) serial na 7
298paula986

Załamka. Osobiście nie rozumiem wyboru tłumaczenia tytułu, zwłaszcza, że nie jest on szczególnie trudny do przełożenia, bo i takie się zdarzają. Ale po co tłumaczyć tytuł, skoro można wymyślić sobie własny... Szkoda słów.

A mógł brzmieć o wiele lepiej gdyby go zwyczajnie przetłumaczono; W pogoni za życiem. Chociaż podejrzewam, że nie zdecydowano się na niego ze względu na skojarzenia z książką o tym samym tytule. Ale to nie tak, że jest to jakaś klasyka. Ech, życie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones