PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600014}

Pokémon Czerń i Biel

Pocket Monsters: Best Wishes!
6,8 497
ocen
6,8 10 1 497
Pokémon Czerń i Biel
powrót do forum serialu Pokémon Czerń i Biel

Zawiodłem się

ocenił(a) serial na 6

Trochę się zawiodłem. Po genialnej Diamond & Pearl ta seria znacząco obniżyła loty. Najbardziej wnerwiające było to cofnięcie Asha w rozwoju i nie wspominanie o jego wcześniejszych osiągnięciach. W początkowych odcinkach wyglądał jak świeżak. Iris i Cilian też nie byli zbytnio ciekawi. A Trip jako rival nie umywa się do Paula czy nawet Gary'ego. Dobrze, że XY wróciło na dobre tory.

ocenił(a) serial na 8
GTRFan

Zgadzam się w 80 może więcej procent. Gary byłby nudny. Natomiast Paul byłby świetny taki zimny sukin*** świetny i faktycznie coś nie zagrało tutaj ale o dziwo Cilan mi przypadł do gustu. Brock mnie nudził ale Iris to troche tak jakby oglądać współczesną Księgę Dżungli z podmianą płci. W sumie to i chyba o to chodziło że Iris jest taka dosłownie NATURALNA ale nie wyszło najgorsza z towarzyszek jak do tej pory.

ocenił(a) serial na 3
GTRFan

Niestety potwierdzam. Seria jakby oderwana od wcześniejszych, które były spójne. Ash jak świeżak, Iris denerwująca (Ale z Ciebie dzieciak! w każdym odcinku jest nudne). Cilian jest ok. Najokropniejsze jest jednak intro. Piosenka i animacja nie oddaje klimatu Pokemonów.

StaraPanna

Podobno Misty pojawiła się w którymś odcinku

ocenił(a) serial na 10
Brandon568

Niestety pojawiła się tylko w wspomnieniach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones