PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710281}

Poldark - Wichry losu

Poldark
8,0 9 619
ocen
8,0 10 1 9619
Poldark Wichry losu
powrót do forum serialu Poldark - Wichry losu

W czerwcu emisja trzeciego sezonu, a we wrześniu ruszają zdjęcia do kolejnego, czwartego już sezonu :)

ocenił(a) serial na 8
Melanie_31

Gra o tron, Outlander i Poldark później w tym roku niz poprzednio trudno, trzeba czekac.

ocenił(a) serial na 9
Melanie_31

Absolutnie, nie moge sie doczekac. Dwa sezony obejzalem w dwa dni :)

ocenił(a) serial na 8
sobanek

A i trzeci w sieci - polecam

ocenił(a) serial na 10
boundless

A gdzie 3 mozna obejrzec bezplatnie?

ocenił(a) serial na 8
maja997

Już nie pamiętam adresu, ale tytul wgoogler to powinno "wyskoczyć" programy p2p -ale pewnie też do znalezienia. Nie chcę Cię załamywać ale i 4 seria tez jest do zobaczenia

Melanie_31

Fajnie tylko gdzie można obejrzeć dwa poprzednie sezony z lektorem poza płatnym VODem? Najwidoczniej TVP na mocy praw do emisji pokasowało we wszystkich serwisach odnośniki i ciężko znaleźć.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dagmii

Na alltube wszystko jest wyczyszczone.

kuki7

zajrzyj na zalukaj

ocenił(a) serial na 9
kuki7

Polecam kupić na DVD. ;)

ocenił(a) serial na 9
Melanie_31

kiedy będzie sezon 4?

MrsVampire

w tym roku :) Konkretna data czy miesiąc nie są jeszcze znane.

ocenił(a) serial na 9
Melanie_31

Czytałam, że się szykują już na 5 sezon.

ocenił(a) serial na 9
Melanie_31

szkoda że tak mało odcinków ma sezon , oby był i 5 sezon :)

MrsVampire

Będzie 5 sezon :)

Melanie_31

A ja mam takie pytania odnośnie serii 4 i kolejnych, bo po 3 zamierzam sobie serial odpuścić. Książek nie czytałam, ale poznałam już kilka faktów. Mianowicie:


UWAGA, SPOILERY!




1. Czy po śmierci Elizabeth Ross będzie próbował się zbliżyć do ich syna czy wychowa go Warleggan, a młody nigdy się nie dowie kto naprawdę jest jego ojcem?
2. Czy Ross albo Demelza nawiążą jeszcze jakieś inne romanse?
3. Czy George ponowni się ożeni?
4. Co będzie z synem Francisa?

ocenił(a) serial na 9
Ivelise

Uwaga! Spoilery!


W ósmej części książek ,,Przybysz z morza" wygląda to tak:

1. Ross nie ma żadnych kontaktów z Valentinem, który wyjechał do szkoły i wyrósł na... niezbyt sympatycznego młodzieńca. Druga sprawa jest taka, że Ross nie ma żadnej pewności, że to jego syn, bo Elizabeth nie chciała mu tego powiedzieć, a sam Ross stwierdził, że ma nadzieję, że to jednak syn George'a.
2. Z tego, co wiem nie. Ósma część dzieje się jedenaście lat po śmierci Elizabeth, Ross ma 51 lat, Demelza 41, a akcja zaczyna się skupiać na ich dzieciach.
3. George stara się o rękę pewnej arystokratki, z tego co czytałam w Internecie, do ślubu dojdzie.
4. Syn Francisa aktualnie przebywa na wojnie w Hiszpanii. Spotyka tam Rossa, który namawia go, żeby wrócił do domu, bo jeśli będzie zwlekał może zastać Trenwith w takim samym stanie w jakim Ross zastał Namparę w pierwszej części.

ocenił(a) serial na 9
FannyBrawne

Mała pomyłka: Geoffrey Charles jest na wojnie w Portugalii. Musiało mi się pomylić z serialem ,,Muszkieterowie" ;)

FannyBrawne

1 trochę smutne. Szkoda. :( W takim razie na pewno nie będę kontynuować serialu bo właśnie liczyłam, że nawiązanie jakiejś więzi z synem będzie stanowić większy lub mniejszy wątek kolejnych sezonów.

Dzięki wielkie. :)

ocenił(a) serial na 9
Ivelise

Ja czytałam tylko te książki, które póki co zostały wydane w Polsce, ale są jeszcze cztery tomy i myślę, że wątek Valentine'a i jego pochodzenia będzie w nich rozwinięty, że będzie jakiś kontakt między nim a Rossem... Dlatego ja bym serialu na Twoim miejscu nie skreślała, ale oczywiście to Twój wybór :)

ocenił(a) serial na 7
Melanie_31

4 sezon rusza w BBC One w niedzielę, 13 maja, a tymczasem zapadła już decyzja, że powstanie sezon piąty.

ocenił(a) serial na 7
Oshin

Zła wiadomość jest taka, że najprawdopodobniej będzie to sezon ostatni.

ocenił(a) serial na 8
Oshin

Zastanawiam się, ile tomów zamierzają zmieścić w tym ostatnim sezonie? Po czwartej serii zostanie ich pięć. Trudno sobie wyobrazić, żeby upchnęli wszystkie w 10 odcinkach z poszanowaniem dla rozwoju postaci, spójności narracji, wątków itp. Typowo jeden sezon opiera się na dwóch tomach (lub 1 1/2 jak w przypadku 3 i 4 serii), teoretycznie ostatni sezon mógłby być ekranizacją "Przybysza z morza" i "Tańca młynarza". Kto jednak czytał ten wie, że tom 9 kończy się sporym "cliff - hangerem" i raczej nie sposób byłoby urwać historię w tym momencie.

Ciekawe na co się zdecydują, no i czeka ich spory casting do ról dorastających Clowance, Jeremy'ego, Valentine oraz całej czeredy towarzyszących im osobników płci obojga.

ocenił(a) serial na 8
Arya_2

Już w 4 sezonie w ostatnim odcinku były bodaj 2 czy 3 śluby. Pewnie w 5 sezonie w ostatnim odcinku będzie 6 zgonów i 5 ślubów i tak to się zakończy. Podobnie jak w cudownym serialu Downton Abbey, gdzie nagle gość wcielający się w rolę pastora sporo zarobił. Bo albo stał nad trumnami, albo ślubnymi kobiercami... ;-)

Oshin

13 maja rozdanie nagród BAFTA w BBC, może w kolejną niedzielę?

ocenił(a) serial na 7
Melanie_31

Może.

ocenił(a) serial na 7
Oshin

Tzn. najpierw pisali, że wczesne lato, potem że późna wiosna, a tu się za chwilę kończy niedzielny dramat kostiumowy (też ciekawy), więc trzymam nogi w blokach.

ocenił(a) serial na 7
Melanie_31

Jednak jeszcze nie za tydzień, wrzucili mini-serial trzyodcinkowy. Czyli czerwiec może, oby.

Oshin

10 czerwca godz. 21 czasu brytyjskiego :)

ocenił(a) serial na 7
Melanie_31

Super!

ocenił(a) serial na 7
Melanie_31

Oficjalna zapowiedź:
http://www.youtube.com/watch?v=u5Ih58L53MU
Piękna :D

ocenił(a) serial na 8
Oshin

4 odc z osmiu obejrzane- a komplet już jest :D

ocenił(a) serial na 7
boundless

Ja już wszystkie widziałam. I czekam na nową książkę, 10 tom po polsku. Zamówiona.

ocenił(a) serial na 8
Oshin

A Ja czytam właśnie "Taniec młynarza- , jestem w 1/3 zawartości tomu. Ciesze się iż szybko tłumaczą i wydają.

ocenił(a) serial na 8
Oshin

Książka przeczytana, a z 4 serii został mi 8 odc. Oshin - Poldark w książce z kimś się pojedynkował - czy ja mam już sklerozę , czy scenarzystę. poniosło?

ocenił(a) serial na 7
boundless

Pojedynkował się, owszem. Z tymże samym, co w filmie. Ale nie pamiętam, w której części, być może w Fali gniewu.

ocenił(a) serial na 8
Oshin

No właśnie - w "Fali gniewu" jeśli już. Zadowolona jetem z zamknięcia sezonu, czekam na 5 cykl, zważywszy że scenariusz się pisze. Mam pytanie przeczytałaś kolejny tom książki?

ocenił(a) serial na 7
boundless

Nie, ale już mam, czeka. Postanowiłam jednak, że najpierw skończę to, co teraz już czytam.

ocenił(a) serial na 8
Oshin

Że tak wtrącę, ktoś wie, kiedy rusza 5 sezon?

ocenił(a) serial na 7
efc_2

W przyszłym roku, pewnie latem. Ale chyba jeszcze nie zaczęli filmować.

ocenił(a) serial na 9
Oshin

https:// www.bbc.co.uk/mediacentre/ latestnews/2018/ poldark-final-series
Dziś zaczęli :D jestem tylko ciekawa, jak zamierzają zmieścić 5 tomów w ostatnim sezonie.

ocenił(a) serial na 7
Kurtie

Nie zamierzają.
Ostatni sezon przedstawi wydarzenia, które wydarzyły się między sezonem czwartym, a kolejnym tomem (który zaczyna się dziać dziesięć lat później). O części z tych wydarzeń możemy czytać w kolejnych książkach jako o wspomnieniach.

Oshin

Już zaczęli filmować :).

Melanie_31

Obejrzałam 4 sezon w ciągu jednego dnia i przyznaję, że niestety najmniej mi się podobał : rozmowy Rossa z Demelzą były wtórne, wciąż o tym samym, wracanie do tematów i ran, których rozdrapywanie nic nie daje. Zaszkodziło to moim zdaniem serialowi. Także, niestety, aktor grający Drake'a odstaje warsztatowo od reszty - widać to szczególnie, gdy spotyka się przypadkowo z Morwenną na plaży i proponuje jej spacer - bardzo nienaturalnie wypadł. Tym bardziej, że reszta aktorów gra bardzo dobrze, nawet ci obsadzeni w jakiś małych epizodach.

Serial bardzo lubię, ale cieszę się w sumie, że 5 seria ma być ostatnia, choć akcja w książkach "idzie" dalej. Chyba twórcy sami zauważyli, że z tych relacji (Ross/Demelza) więcej wycisąć się nie da, żeby z tego nie wyszedł jakiś tani romans, a pewnie wiedzą, że z kompletnie nową obsadą (potomkowie) nie będą mieli szans na taki sukces serii jak dotychczas.

ocenił(a) serial na 10
abigail_

Gdzie obejrzałeś?

ocenił(a) serial na 10
Melanie_31

Gdzie mozna obejrzec 3 sezon? Sprawdzalam kilka stron ale wszedzie poblokowane... Pomocy.. Tym bardziej ze sa juz nastepne...

ocenił(a) serial na 10
maja997

Fili cc,ale trzeba wykupić konto premium,bo są tylko płatne odtwarzacze,za to cena niska a jakość naprawdę dobra!

Melanie_31

Chciałabym zapytać gdzie mogłabym obejrzeć wszystkie sezony? Może ktoś wie? PS. Bardzo przepraszam jeśli pytam w złym miejscu. Dopiero złożyłam konto, jeszcze nie wszystko ogarniam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones