PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710281}

Poldark - Wichry losu

Poldark
8,0 9 619
ocen
8,0 10 1 9619
Poldark - Wichry losu
powrót do forum serialu Poldark - Wichry losu

Ten serial to arcydzieło. Aktorzy, widoki, muzyka, fabuła, wszystko na najwyższym poziomie. Polecam to każdemu. Czekam z niecierpliwością na 2 sezon, bo 1 zostawił mnie z ogromnym smutkiem..

ocenił(a) serial na 8
azxlea

Naprawde trzyma poziom i mam wrazenie ,ze przewyższa ksiazki chociaż te dwie, które przetłumaczono w ostatnim czasie dobrze sie czyta.

azxlea

Zgadzam się z Tobą w 100% Zakochałam się w tym serialu już od pierwszego odcinka. Ogólnie oglądam mało seriali - jednak ten mnie tak mocno chwycił za serce, że ciągle myślę o tej historii. Wszystko jest doskonałe choć rzeczywiście ostatni odcinek 1 sezonu rozrywa serce...

ocenił(a) serial na 8
Mia_023

Ja odkąd czytam ksiązki teraz mam przeczytane juz naprzód , nie mam takiego parcia na serial i ogladanie czasem sprawdze czy jest w necie, jak jest to ogladne, ale nie musze a wczesniej zalezalo mi zeby ogladac, teraz juz nie. Mimo ,ze uwazam serial za bardzo dobry i piekny wizualnie top jednak ksiazki jakos bardziej mi działaja na wyobraźnie i serial uznaje za dodatek w tej chwili już.

Ami_656

Polecasz przeczytać książki? Zastanawiałam się czy nie zacząć :)

ocenił(a) serial na 8
Mia_023

warto chociaz sa nierówne , są czesci, które czyta sie szybko i dobrze i sa troche gorzej napisane, ale ogólnie dobrze sie czyta i jest troche róznic jednak miedzy serialem a ksiazkami od 3 tomu wiecej, dwie piersze czesci sa sfilmowane idealnie a później sie troche rozchodzi, ale podobieństwo nadal duze jest do ksiazek, chociaz Elka to blondynka, Demelza brunetka a ruda to Caroline

Ami_656

Dzięki :) Na pewno sięgnę po książki, żeby bardziej się wgłębić w historię. A wiesz może ile jest części książek lub w jakiej kolejności je czytać?

ocenił(a) serial na 8
Mia_023

Wszystkich tomów jest 12. W Polsce na razie ukazały się:
"Ross Poldark", "Demelza" (oba są podstawą 1 sezonu), "Jeremy Poldark", "Warleggan" (sezon 2), "Czarny księżyc" (sezon 3) i "Cztery łabędzie".

ocenił(a) serial na 8
Ami_656

No i rudy Ross!

azxlea

Choć kocham ten serial całym sercem, to do tej pory nie oglądałam pierwszego odcinka. Pamiętam jego premierę na TVP 1, piątek 20:20. Ja wtedy byłam w drugim pokoju, a rodzina zaczęła go oglądać. Nie bardzo miałam ochotę go obejrzeć. Rodzina powiedziała, że fajny serial, więc w następnyn tygodniu już siedziałam przed tv. I wtedy stało się - jak grom z jasnego nieba zobaczyłam czołówkę, Rossa i Demelzę i połączyla nas W.N.M. :). Teraz na kazdy odcinek czekam jak na szpilkach :). Mimo to jakoś tak się złożyło, że ten pierwszy odcinek dalej nieobejrzany :). Muszę się nawrócić i błagac o wybaczenie tej "hańby" :D.

ocenił(a) serial na 10
azxlea

Choć obejrzałam już wszystkie 3 sezony, często włączam Poldarka od początku by chociaż popatrzeć na piękną przyrodę, którą twórcy cudownie ukazali w serialu. Te zbliżenia na pokryte rosą kwiaty, owiane morską wilgocią trawy, czy prześwitujące przez płatki kwiatów promienie słońca, którym towarzyszą skrzypce, a sceny przyrody tworzą takie krótkie przerywniki. Serial jest po prostu piękny. Chyba najśliczniej nakręcony ze wszystkich jakie widziałam, uczta dla oczu, uszu a przy tym mądra i wciągająca.

azxlea

Nie przepadam za serialami. Ten to jeden z lepszych. Książki są piękne i serial też robi wrażenie.

azxlea

Nie oglądałem tego serialu jeszcze ale dla mnie takim serialem jest Outlander. Po prostu genialny, idealny i piękny. Jeżeli ktoś lubi takie klimaty to polecam. Mam nadzieję że Poldark jest czymś na poziomie Outlandera, bo jak skończę go oglądać to chyba się załamię.

Robson293

Też zaczęłam oglądać Poldark, po Outlanderze. jest spoko, ale Otlandera nic nie przebije niestety...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones