PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5854}

Policjanci z Miami

Miami Vice
6,4 26 828
ocen
6,4 10 1 26828
7,2 8
ocen krytyków
Policjanci z Miami
powrót do forum serialu Policjanci z Miami

Może to jakaś podróba/parodia?? Sprawdzam jeszcze raz... Nie!!! To TE Miami Vice!!!!
Jak to możliwe??? Ten klimat, MUZYKA... Dlaczego takie klasyki są tak strasznie deptane??? To serial mojego dzieciństwa, podobnie jak Robin z Sherwood, Airwolf, czy Alf. Teraz zamiast tego teraz mamy Hannę Montanę i tego pokroju ścierwo... Kiedyś to jednak robiło się seriale z "duszą"

ocenił(a) serial na 10
Spooky82

Ja również jestem lekko zaszokowany tą oceną, na imdb jest o wiele lepsza. Nie wiem kto oceniał ten serial, powinien on być w topce.

ocenił(a) serial na 10
Spooky82

w pełni się zgadzam, nie wiadomo czy sie śmiać czy płakać..

ocenił(a) serial na 9
mariio18

Chyba kto nie żył w tamtych czasach tego nie zrozumie. Nie poczują klimatu choc pewnie znajdą się też wyjątki. Ja jak usłyszę w radiu Hammera czy Phila Collinsa to od razu przypomina mi sie Miami Vice.

użytkownik usunięty
adamek92_2

Mam 16 lat i doskonale czuję ten klimat. :)

ocenił(a) serial na 9
adamek92_2

ja 18 i czuję go jak cholera

ocenił(a) serial na 9
Helen_Butte

Bardzo się ciesze. Pozdrawaiam

Spooky82

Rzeczywiście za cienka ocena ! Serial mojego dzieciństwa tak samo jak Crime Story. Było sporo takich perełek :) Hmm stare dobre lata 80' i 90' aż się łezka w oku kręci . Co ja bym dał żeby przeżyć to jeszcze raz i zapomnieć o tym syfie jaki jest teraz :P Bo te czasy to jakieś nieporozumienie .

użytkownik usunięty
Spooky82

Za 5 sezonów taka jest obiektywna ocena.
Nie licz ze za sezony 4 i 5 ludzie beda wystawiać 10 bo trzeba byc kretynem aby to uczynić.
Nie mieli pomysłów na odcinki, Crockett z tą fryzura wyglądał jak lew z zoo a Tubbs jakby mu żyletka nie zbierała. Jan Hammer odszedł.
Paniał?
Sezony 1-3 to inna bajka.

ocenił(a) serial na 10

I tu właśnie tkwi problem z oceną seriali.
Jeden sezon może być rewelacyjny, a drugi kiepski.
Jeżeli nie ma rozdzielności ocen dla poszczególnych sezonów, to jest ocena zazwyczaj krzywdząca,
Ja osobiście wysoko oceniłem właśnie przez pryzmat pierwszych 3 sezonów. Jeżeli zaniżyłbym z powodu niezbyt udanych sezonów 4-5, to byłoby to nie fair wobec tych pierwszych

ocenił(a) serial na 10

Według mnie, fryzura Sonny'ego najlepsza była w 3 sezonie, ale fryzura lwa z 4 sezonu też dobra :)

ocenił(a) serial na 7
Spooky82

Ja już szybko dobijam czterdziestki. Kocham lata 80-te, a Miami Vice oglądałem podczas pierwszej emisji nałogowo.
I też dziś daję 6/10. Co w tym dziwnego czy głupiego ? No ostatecznie mógłbym podwyższyć do 7/10 pod warunkiem, żeby wyciąć
kilkanaście najgorszych odcinków.
Mam coś ocenić na dychę bo się na tym wychowałem ? To dopiero głupota.

ocenił(a) serial na 10
Spooky82

10/10 Pozdrawiam

Spooky82

Tym osobliwsze biorąc pod uwagę oceny poszczególnych odcinków - większość grubo powyżej 8.
Nie żeby oceny na Filmwebie jeszcze mnie dziwiły... (odnoszę się do oceny ogólnej serialu).

ocenił(a) serial na 9
Spooky82

Siedzę na FW prawie 10 lat. Jeszcze kilka lat temu miał tyle, ile nie raziło, czyli średnią ponad 8.
Trochę jestem już do tyłu z młodzieżą, więc czy jakiś przedstawiciel mógłby tu zajrzeć i dać odpowiedź - co się stało? Czy teraz w hipster|modzie jest hejtowanie tego serialu czy jak, że był zbyt mizoginistyczny albo mało ironiczny? Cokolwiek.

Picu

jakaś forma zamachu na ludzkość czy coś

ocenił(a) serial na 8
Picu

Dziwi mnie spadek ocen, głównie ze względu na obecną popularność tego klimatu/stylistyki (patrz Drive lub płyty Kavinsky'ego i Lazerhawka). Wydaje mi się że ocena będzie tylko rosnąć z czasem, lata 80-te są teraz cool.

ocenił(a) serial na 9
losiek_kilis

Nie wiem czy nie przesadzasz z tą popularnością Drive'a i Kavinsky'ego, ale jeżeli się młodzież tym jara to dobrze. Chyba nie będzie już rosnąć, pogrążyli.

ocenił(a) serial na 10
Spooky82

Najwyższe oceny mają współczesne seriale. Widać małolaty oceniają. A co małolat wie? Tyle co z miski zje ;)

Spooky82

Nie ma co się dziwić.
Mamy pokolenie debili.

Antycyponek

Znakomity serial chętnie by się znów obejrzało.

ocenił(a) serial na 10
Spooky82

Serial jest na 10, jestem 1978 rocznik :D więc wiem co mówię. Oceną niema się co przejmować jest oceniana przez tych co niewiedzą co to był za serial mmm :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones