PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5854}

Policjanci z Miami

Miami Vice
6,4 26 859
ocen
6,4 10 1 26859
7,1 7
ocen krytyków
Policjanci z Miami
powrót do forum serialu Policjanci z Miami

DVD

ocenił(a) serial na 10

Hej, czy ktoś wie gdzie można kupić całość na DVD, lub chciałby sprzedać komplet?
Szukałem, ale jedyne oferty w sklepach internetowych są za pojedyncze płyty i kupno całości wyniosłoby jakieś 1500zł, lekko licząc.
Jeśli kogoś interesuje, to mogę zaoferować wymianę - mam cały komplet Drużyny A z TV Okey, której już nie będę oglądał w najbliższych latach, a bardziej mi zależy na komplecie Miami Vice.

ocenił(a) serial na 8
Axel

Nie wiem czy kupisz całość, bo chyba Miami Vice w Polsce nie doprowadzili do końca (a wychodził w jednej z tych gazetek, chyba nawet wspomnianym TV Okey).

ocenił(a) serial na 10
duraq

To ile wydali odcinków?

ocenił(a) serial na 10
Axel

wydali wszystkie sezony, musisz polować na allegro, czasami ktoś sprzedaje całość

ocenił(a) serial na 8
Axel

Możliwe że kolega BlackShit ma rację z tym allegro, ale tutaj http://dodatkiwkiosku.blogspot.com/2011/10/tv-okey-koniec.html wspominają, że TVOKEY zamknięto niespodziewanie. No obrazku widnieje Miami Vice, płyta nr. 29 (były po 2 odcinki o ile pamiętam, ale oglądałem dawno). Może przed ewentualnym zakupem na allegro, upewnij się, ile to ma odcinków.

użytkownik usunięty
Axel

Firma Amercom posiada archiwalne DVD - napisz na adres: prenumerata [ad] amercom com pl (ad - małpa, spacja - kropka)

:)

ocenił(a) serial na 10

Akurat kupiłem niedawno uzywany komplet na allegro za 300zł + wysyłka. Wyszło myślę, że nawet tanio. Całość jest zachowana w bardzo dobrym stanie (podejrzewam, że tylko 1 raz były oglądane te odcinki przez poprzedniego właściciela). Oglądam sobie teraz co kilka dni kolejne odcinki, gdy tylko znajdę chwilę. Nigdy wcześniej całości nie oglądałem, a jedynie pojedyncze odcinki, gdy serial leciał jakoś w 2003 roku na TV4 i chyba w 2005 na TVN Siedem. Ogólnie uwielbiam klimaty lat 80 i bardzo mi się serial podoba.

użytkownik usunięty
Axel

Jeśli posiadasz tę kolekcję http://image.ceneo.pl/data/products/15775965/f-miami-vice-pakiet-1-56-pelna-kole kcja.jpg
to uważaj na końcowe płyty. W moim przypadku wydawca chyba się pomylił, bo ostatni odcinek mam na przedostatniej płycie :)

ocenił(a) serial na 10

No tak, to ta kolekcja. Nawet dam ci link do tej aukcji, gdzie to kupiłem:
http://allegro.pl/show_item.php?item=4411076078
Ostatni odcinek jest jakiś przełomowy, w sensie że zaspoilerowałby coś, gdybym to nie po kolei obejrzał?

użytkownik usunięty
Axel

O ile pamiętam to na przedostatniej płytce miałem zakończenie sezonu. Odcinek w którym nie ma wielkiego napisu THE END, ale swoją treścią daje do zrozumienia, że to koniec naszej przygody z Sonnym i Tubbsem. Za to na ostatniej płycie miałem dwa odcinki, każdy z osobnym wątkiem zamykającym się z końcem epizodu.
Te przemieszanie odcinków nie gra dużej roli, ale powiedziałem sobie, że nigdy nie obejrzę ostatniego odcinka :) Niestety przez to małe zamieszanie nieświadomie nie dotrzymałem słowa.

ocenił(a) serial na 10

Ok, postaram się pamiętać. Z moim tempem oglądania (nie przesadzam by szybko skończył mi się serial i ten cudowny klimat) to pewnie do grudnia 2014 będę oglądał całość, albo dłużej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones