PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5854}

Policjanci z Miami

Miami Vice
6,4 26 828
ocen
6,4 10 1 26828
7,2 8
ocen krytyków
Policjanci z Miami
powrót do forum serialu Policjanci z Miami

Moje marzenie

ocenił(a) serial na 10

Zobaczyc Policjantow z Miami w Full HD :) Wiem, ze NBC HD emitowalo odswiezona wersje. Moze kiedys obejrzymy na jakims TVP1 :)

dayman

Zaciekawiłeś mnie tym wpisem o HD. Czytałem kiedyś dyskusję w internecie na ten temat i z tego co tam pisano, pojawił się jedynie jeden odcinek przeniesiony z taśmy. Jednak nie słyszałem żeby pojawiła się odświeżona wersja.

Ale fakt, siedziałbym jak przywiązany mogąc oglądać chłopaków i to jeszcze w dobrej rozdzielczości. Bajka!

dayman

A jak dla mnie rozdzielczość nieHD ma swój urok. Pamiętam, jak oglądane po wiele razy filmy z kaset traciły jakość przy kolejnych odtworzeniach. Wszystkie stare seriale nagrane zostały w niskiej rozdzielczości, a robienie z nich wersji upscale mija się już z celem.

ocenił(a) serial na 10
WielkiSzu

To nie jest upscaling, tylko zgrywanie klatki po klatce z taśmy filmowej do 4K. A tak przy okazji 4 października serial wychodzi na blu ray, ale tylko w Ameyce.

ocenił(a) serial na 10
Hubert7671

oo to super :) może napisy będą pasować, a jak nie to się przerobi :)

użytkownik usunięty
Hubert7671

Wrzuciłem już do koszyka zakupowego na amazonie :) Mam nadzieję, że udało im się oczyścić prawa autorskie do wszystkich utworów, nie wyobrażam sobie np. żeby w "Out Where The Buses Don't Run" zamiast 'Brothers In Arms' leciał jakiś zupełnie inny kawałek, nie mówiąc już o scenie "In The Air Tonight" z pilota. Poza tym skoro robią zgrywanie do 4K, to powinno wyjść również UHD Blu Ray ? K..wa, ale będzie uczta :D :d :)

ocenił(a) serial na 10

Remaster zapewne zrobili parę lat temu, bo odcinki są dostępne w hd od paru ładnych lat na hulu. O UHD zapomnij, na razie nie rekonstruują starych filmów i seriali w tej technologi.

użytkownik usunięty
Hubert7671

No co Ty - Pogromcy Duchów (1984), Goodfellas i Teksańska Masakra już są lub niedługo będą w sprzedaży na UHD.

ocenił(a) serial na 10

To ściema, podbijają tylko rozdzielczość do 1080p do 4K. Podobnie tak robili, gdy blu ray wchodził na rynek. Podbijali rozdzielczość z DVD do 1080i i sprzedawali jako film w hd. A jeśli nawet to będą tak robić tylko ze starymi klasykami, jak np Ojciec Chrzestny. Zrekonstruowanie 110 odcinków w UHD byłoby za drogie.

użytkownik usunięty
Hubert7671

To w takim razie skąd pewność, że MV będzie rekonstrukcją, nie sztucznym podkręceniem do HD ?

ocenił(a) serial na 10

Bo na DVD obraz ma różne syfy i kolory są wyblakłe, obejrzyj na yt fragmenty odcinków w hd, to zobaczysz, że to rekonstrukcja

użytkownik usunięty
Hubert7671

Ok, zobaczymy więc co przyniesie październik i jak to będzie wyglądało i brzmiało. Nie mam jakichś gigantycznych oczekiwań, ale mam nadzieję, że nie będę zawiedziony.

użytkownik usunięty

No i jeśli wierzyć recenzjom na Amazon, to podobno amerykańskie wydanie to poważny niewypał, w kilku odcinkach audio się rozjechało z wizją, poza tym raz jest ziarno, raz go nie ma i brak dodatkowych materiałów. Poczekam na brytyjskie wydanie (choć jest kosmicznie drogie - £150, gdy tymczasem amerykańskie początkowo - $100, po ujawnieniu przez recenzentów błędów obniżyli do ok. $50), myślę, że te błędy znikną, drugi raz bubla nie wydadzą.

użytkownik usunięty

Tu wiecej informacji:
http://www.tvshowsondvd.com/news/Miami-Vice-The-Complete-Series/22775

użytkownik usunięty

Dzięki :)
Ciekawe tylko, czy zrobili to porządnie, czy po łebkach.
Jako obsesyjny fan MV, zapewne i tak kupię obydwa wydania: US i UK :)

użytkownik usunięty

Obecnie katowicka stacja telewizyjna TVS emituje MV w bardzo dobrej jakości :D

użytkownik usunięty
WielkiSzu

Masz rację, dla mnie również, lubię np Kojaka w syfiastej jakości, wówczas Nowy Jork z początku lat 70 jest jeszcze bardzie cudownie syfiasty :D Warto więc mieć wydanie MV na DVD, to nieoczyszczone, ale jeśli ktoś zapragnie obejrzeć jakiś epizod, np jakiś konkretny pościg w 4K, może sięgnąć po ślicznie zrekonstruowaną wersję :)

dayman

Wersja HD na blu-ray jest dostępna ale tylko jako import z USA. Chciałbym kupić takie wydanie w Polsce z polskimi napisami ale chyba się nie doczekam.

michal_jedraszczak

FHD jest na torrencie z lektorem w 1080p - podbiłem temat bo sam pobieram właśnie w tej chwili :).

ocenił(a) serial na 9
WARIACIK

Witam a na jakim torrencie można pobrać ?

prezes3x

Ja pobierałem z Polishtracker ,ale to nie publik ,musiałbyś sobie zaproszenie skołować . Tam są 3 sezony remasteru z lektorem ,po 70 GB każdy sezon. Na publikach tez pewnie coś jest tylko kwesta seeda czy będzie dostępny.

ocenił(a) serial na 9
WARIACIK

ok dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones