PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92229}

Pomoc domowa

The Nanny
6,9 16 399
ocen
6,9 10 1 16399
Pomoc domowa
powrót do forum serialu Pomoc domowa

wersja amerykańska

ocenił(a) serial na 8

jestem na etapie oglądania obu wersji i z każdym odcinkiem utwierdzam się w przekonaniu: tylko i wyłącznie wersja amerykańska: rewelacyjna obsada - każda postać o wiele lepsza, humor, dialogi, sama niania (atrakcyjna i zgrabna).

aniteczka44

POPIERAM.

aniteczka44

"Praise the lord" <pozdrawiam wiernych fanów, którzy wiedzą o co mi chodzi>, mamy kolejną po swojej stronie :)

A tak na serio, ostatnio natknęłam się gdzieś na polską wersję i chociaż zawsze uważałam, że oryginał jest najlepszy, to naszą wersję, jak na nasze realia uważałam za udaną, tak teraz, po obejrzeniu kilku odcinków po raz kolejny zauważyłam, że jest taka niesamowicie sztuczna. Od razu widać, że kręcono to w hali, a w oryginale, chociaż usilnie od jakiegoś czasu się przyglądam, nie potrafię tego zobaczyć. Chociaż może zaślepia mnie pojawienie się mojej ukochanej Lauren w kadrze :D

tak w ogóle to trochę niespójnie piszę, więc nie zwracajcie na mnie większej uwagi :)

ocenił(a) serial na 9
adzia225

Polska niania najbardziej sztuczna jest w ostatnich dwóch sezonach, masakra.

Neils

prawdę mówiąc średnio pamiętam ostatnie sezony, ale te odcinki, na które się natknęłam (prawdopodobnie, któryś środkowy sezon, bo kojarzę odcinek z Paryżem) jakoś nie powaliły mnie naturalnością :) nie jest tragicznie, ale mogło to o wiele lepiej wszystko wyjść....

ocenił(a) serial na 10
aniteczka44

zgadzam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones