PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 217
ocen
8,1 10 1 31217
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

Dno

użytkownik usunięty

D.N.O.

Jakieś argumenty?

użytkownik usunięty
Windraver

tak, rysunki... nie oszukujmy się...
fabuła :/ a ten człowiek Finn... nie powiemh co.. animacja do bani.

A oglądałaś więcej niż kilka odcinków?

użytkownik usunięty
Windraver

widziałem z 4 odc.

W takim razie to trochę za mało by oceniać. Pora na przygodę to serial który trzeba "załapać". Z początku chyba nikt nie lubi tego serialu, dopiero potem się zauważa "drugie dno". Ja sam przyznam, że kiedyś unikałem go jak ognia, a pierwszy sezon jest dość... kiepski. Praktycznie pod koniec 2 sezonu akcja się rozkręca. Niemniej jednak serial świetny tylko trzeba się przyzwyczaić do tego humoru i dziwnych rysunków. No i znaleźć "drugie dno". Polecam też obejrzeć na YouTube filmik pt. "Hipoteza powstania krainy Ooo" znam kilka osób które zaczęły to oglądać dopiero jak obejrzały ten filmik (jest krótki) zwłaszcza muzyka w tym filmiku jest przekonywująca :)

użytkownik usunięty
Windraver

Ok, zobaczę :)

ocenił(a) serial na 8
Windraver

1, 2 ( oczywiscie według mnie ;3) to są najlepsze sezony ( 3 i 4 tez są czad ale troszke mniej) do tej pory najgorszy był 5 sezon ( bardzo spoważniały odc. twórcy skupili sie za bardzo na miłostkach Finna, na przeszłosci, wojnie, rzadziej były zabawne odcinki ze zwykła zwariowaną przygodą, ogólnie stworzyli drugie dno różnych spraw) --- No mnie sie troche to mniej podobało ale wciąz uwielbiam ten serial. To kwestia gustu które odc komu sie podobają, tak sądze ;)

ocenił(a) serial na 9

Cóż. Moim zdaniem animacja jest bardzo oryginalna. A fabuła jest lepsza niż w niejednym "normalnym" serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones