PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 198
ocen
8,1 10 1 31198
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

Rzekoma Wielka Wojna Grzybów to wojna nuklearna, która wydarzyła się około 1000 lat przed fabułą filmu. Jedynymi osobami, które ja przeżyły to Marcelina i Lodowy Król, którzy zawdzięczają to swoim mocom. Prawdopodobnie stąd te różnorakie, rozwinięte stworzenia i środowiska. Co Wy o tym sądzicie? Macie może jakieś ciekawe teorie i spostrzeżenia na temat fabuły?
Pewien Ślimak pojawia się w każdym oprócz bodajże pierwszych dwóch odcinkach. Został zahipnotyzowany przez Króla Złego i prawdopodobnie to jemu odda Księgowidło, które dał mu niedźwiedź.
Marcelina i Królewna Balonowa poznały się już kiedyś, skąd te ich niebyt przyjazne kontakty. Marcelina znała też Simona Petrikova, tylko jak dużo wie o Lodowym Królu?
A tak btw. Marcelina i Królewna Balonowa początkowo miały być w związku, ale Cartoon Network się na to nie zgodziło :(

ocenił(a) serial na 10
OsuWeasley

wellcome captain obvious;). powszechnie znane fakty.

_Kamyk_

Tak, wiem, ze znane, ale ich temat to temat rzeka, dlatego je tutaj zamieściłem ;)

użytkownik usunięty
OsuWeasley

Skoro tą wojnę przeżyli tylko Marcelina i Lodowy Król to skąd wziął się Finn ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones