PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 217
ocen
8,1 10 1 31217
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

Moja opinia

ocenił(a) serial na 1

Pora na Przygodę to trochę dziwny i straszny serial . Ta kreskówka niczego nie uczy i są nieciekawe postacie . Lepiej obejrzeć lepsze seriale: Pingwiny z Madagaskaru , Niesamowity Świat Gumballa , Angelo Rządzi lub inne ciekawe i pouczające seriale. Od tego serialu młodsze dzieci mogą mieć koszmary bo są tam jakieś wampiry , duchy i straszne postacie. Serial skierowany jest moim zdaniem dla młodzieży 15- 18 lat

ocenił(a) serial na 10
fanseriarli10

Czyli jesteś malutkie dziecko skoro 1?

ocenił(a) serial na 1
HuteK

Nie ale ten serial jest dla mnie dziwny

ocenił(a) serial na 1
fanseriarli10

A oceniłem na 1 bo w tym serialu są dziwne teksty , postacie beznadziejne , serial nie ma sensu .

ocenił(a) serial na 1
fanseriarli10

PORA NA PRZYGODE GŁUPIE

ocenił(a) serial na 10
fanMincreafta905

Pora na przygodę nie jest serialem, którego docelowym odbiorcą są najmłodsze dzieci. Strona https://www.commonsensemedia.org/tv-reviews/adventure-time podaje kategorię wiekową 9+ ale według mnie to i tak za mało szczególnie jeśli serial obfituje w sceny przemocy, ohydy, poniżania, okultyzmu i niesie poważny ładunek podtekstów seksualnych. Serial ten jest właściwy dla nieco starszej młodzieży, która już ma jakieś zalążki gustu i świadomego odbioru i refleksji nad odbieranymi treściami. Człowiek ze świadomymi schizoidalnymi zaburzeniami osobowości i obniżonym poziomem wrażliwości psychicznej również może oglądać ten serial bez obawy o uszczerbek na zdrowiu psychicznym.

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Aoraadnay

To Twin Peaks wśród kreskówek:)

ocenił(a) serial na 10
HuteK

o kurde, plus jeden za to zdanie :D. a odnośnie OP- ewidentnie serial jest dla starszej widowni jeśli takie dziecko jak autor tematu go nie rozumie. <choć równie dobrze trolliki mogą się tu panoszyć>

użytkownik usunięty
Aoraadnay

Najgorsze jest to że ten anty - serial dostał nominację za "najlepszy program dla dzieci" zeszłego roku. Masakra!

fanseriarli10

Zepsułeś swoją wypowiedź polecając gumbolla i angelo rządzi.

ocenił(a) serial na 10
donmaslanoz14

akurat gumboll jest świetny a co do angelo to masz rację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones