PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 198
ocen
8,1 10 1 31198
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

Jak myślicie, w jaki sposób zakończą Porę na przygodę? Oczywiście sama tego nie chcę, ale pomyślcie, Finn niedługo będzie miał 18 lat, będzie mógł być z KB, Marceliną... No i jest już 6 sezonów, będą je ciągnąć w nieskończoność? Nie życzę, rzecz jasna, końca PNP ale... No wiecie ;P
No i jeszcze jedna rzecz, jak myślicie z kim będzie Finn? Było już takie pytanie, ale teraz jest zupełnie inna sytuacja i nowe odcinki. Ja osobiście myślę, ze z FP <3

ocenił(a) serial na 7
juka44

Też tak sądzę, i tego mu życzę, ewentualnie Marcelina. Nie lubię PB, mam nadzieję, że akurat nie z nią.

użytkownik usunięty
nikolazd

Wg mnie Marcelina nie jest typem człowieka { jest nim w pewny procencie ] który szuka związków.

ocenił(a) serial na 7

No właśnie. Nie sądzę, ale chciałabym, żeby byli razem :D

użytkownik usunięty
nikolazd

W sumie ja też.

ocenił(a) serial na 10
juka44

Sezonów będzie co najmniej 8. Finn bedzie -z nikim, nie będzie tego w serialu, bo nie jest to jego przedmiotem, czy tez pretekstem do opowiadania historii. Cały serial jest oparty o świat w którym sie toczy akcja i motyw bytów które sie przez niego przewijają na przestrzeni wieków- czy to nieśmiertelnych jak balonowa, simon/IK, marceline czy śmiertelnych/zdolnych do reinkarnacji jak Finn. Głównym motywem nie jest jak to, jak sie zakończy "zwiazkowo" (bleh...) ale złożenie całej historii do kupy, z kawałków układanki. Jest jeszcze bardzo wiele dziur w opowieści a patrząc na częstotliwość odcinków stricte związanych z fabułą całości, mogą nawet do 12 sezonów ciągnąć.
ps: jakie "niedługo będzie miał 18 lat"? :O 15 ma obecnie w głównym wątku...

_Kamyk_

15 lat miał 2 lata temu, a twórcy zaznaczyli, że lata Finnowi skaczą, nawet jeżeli nie pokazują urodzin. Powinien mieć 16/17 lat w tej chwili

użytkownik usunięty
marakeusz

Dziwne, że nadal wygląda tak samo.

A mnie to nie dziwi, to jest kreskówka dla dzieci "image" głównego bohatera raczej się nie zmieni.

Nie będę się upierał. Ekipa serialu od czasu do czasu pisze o tym na swoim blogu (cytaty do zdobycia bez problemu), ale prawda jest taka, że jak najbardziej póki coś nie zostanie powiedziane wprost w serialu - to możemy twierdzić, że ma 15 lat (choć nie wiem czemu Finn miałby przestać starzeć, skoro tak było od początku serialu).

Finn rośnie - niewiele, ale rośnie. Ale są to też rzeczy trudne do udowodnienia. Graficy w AT nie mają ambicji na poprawne odwzorowywanie anatomii człowieka i na pewno też nie siedzę nad każdą sceną z linijką, więc nawet na przestrzeni jednego odcinka proporcje mogą się wahać.

http://adventuretimeconspiracies.tumblr.com/post/113646129172/if-finn-is-17-now- why-does-he-still-so-short - całkiem fajna rzecz - oczywiście nie jest to żaden dowód, ale dobrze zebrane do kupy rzeczy z serialu.

użytkownik usunięty
marakeusz

To racja.

Po dzisiejszym odcinku wiemy, ile ma lat :)

użytkownik usunięty
marakeusz

Fakt. Szkoda, że nie pokazali Lodowego Króla.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones