Sezon 8 - co sądzicie?

Czy jest tu jeszcze ktos kto ogląda porę na przygodę? Nie widziałam żadnego tematu dotyczącego najnowszego sezonu, a w sumie fajnie byłoby sie wymienić spostrzezeniami.

Jeśli ktos nie widział, polecam z całego serca. Wszystkie sezony trzymają tak samo wysoki poziom, ale w tym dowiadujemy sie kto jest mama Finna i jak to sie stało, ze został zaadoptowany przez rodziców Jake'a. Ponadto tworcy nie zapomnieli o postaci Zuzi, jej historia jest równie barwna, jak innych bohaterów. Następny odcinek za 3 tygodnie i naprawde nie moge sie doczekać.

4
  • Sezon 8 trzyma poziom, to prawda, chociaż w przypadku AT to akurat nic nowego. Niesamowicie się cieszę, że tyle wątków zostaje tłumaczonych i rozwjanych, ale same odcinki wydają mi się jakieś....dziwne. Znaaczy, zawsze były abstrakcyjne i mocno schizowe bo to w końcu AT, ale zdecydowanie coś się zmieniło. I brakuje mi Marceliny, bo to moja ulubiona postać, a dotąd pojawiła się tylko raz i to mocno epizodycznie. Statystyki oglądalności też mnie martwią... No, ale widziałam dopiero sześć odcinków, więc jestem dobrej myśli.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: