PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 199
ocen
8,1 10 1 31199
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

Oglądam to czasem ale czy to dobre dla dzieci to był sie kłócił
Chociaż bohaterzy są prawi

Paputek

Nie mogę Cię prosić, żebyś udowodnił tezę, że PnP nie jest dla dzieci (to bardziej ja powinienem udowodnić, że jednak jest) - ale tak z ciekawości się spytam - dlaczego tak sądzisz?

Paputek

Polska ocenzurowana wersja raczej się nada dla dzieci. Co do oryginalnej również bym się kłócił.

ocenił(a) serial na 10
Paputek

Serial osobiście uwielbiam, ale nie jestem pewna czy puściłabym to dziecku. Nawet wersję polską. Nie chodzi o to, że pojawiają się ciężkie tematy. Wcześniej czy poxniej dziecko i tak będzie miało z nimi do czynienia. Chodzi tu raczej o to, że cała moc serialu tkwi w tym, co dla dzieci jest niezrozumiałe. Szaleństwo, totalitaryzm, samobójstwo, wojna nuklearna, homoseksualizm itd. I są za młode by im to wytłumaczyć, a z sezonu na sezon jest coraz mroczniej i dojrzalej.
No oczywiście pojawiające się w pierwszych dwóch sezonach obrzydliwości.
Co jakiś czas pojawiają się też lżejsze odcinki. Te dla dzieci. Serial jest nastawiony na odbiorców w wszelkim wieku, ale nie wszystkie odcinki są dla wszystkich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones