PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103900}

Porywy serca

Por Tu Amor
7,7 540
ocen
7,7 10 1 540
Porywy serca
powrót do forum serialu Porywy serca

Moja ulubiona

ocenił(a) serial na 10

Chociaż wszystkie telenowele latynoamerykańskie mają ze sobą coś wspólnego ta podobała mi się najbardziej.Żałuje tylko jednego ,że nie oglądałam wszystkich odcinków.Jeżeli ktoś miałby okazję oglądać tą telenowelę to bardzo gorąco polecam.(Dlaczego w obsadzie nie ma wymienionego nazwiska głównej bohaterki???)

marta_4

to jest zdecydowanie najlepsza telcia:P gabi jest przesliczna kobitka i tu wygląda łądnie:P

nenyaaaa

To moja ulubiona telenowela :). A Gabriela Spanic to moja ulubiona akrotka z telenowel. Wogóle wszystkie telenowele z jej udziałem lubię :D

ocenił(a) serial na 10
marta_4

Tak! to jest rówież i moja najjjj telenowcia... ALe Rubi jest razem z nia na 1 miejscu... A Gabi Spanic jest extra a w porywach(...) zagrała super!!!

alexanderka26

a widzieliście Paulinę? to była genialna rola Gabrieli:) z porywów Serca lubie Cielo za to, że nie jest taka cukierkowa jak inne bohaterki, umiała być ostra. Gabriela jest najlepszą aktorką z telenowel wymiata i jako jedyna miała naparwde talent i chyba zmarnowała się w tych telenowelach. Może jeszcze Adela Noriega umiała grać, ale i tak si nie umywa do gabrieli. i te jej niesamowite oczy...

ocenił(a) serial na 8
Lady_Rita

To moja ulubiona telenowela:). Jest wyjątkowa. Nie wiem czy zauważyliscie,ale wszystkie inne telenowele mają to do siebie,że bohaterki w nich grające sa zakochane tylko w tym jednym jedynym do ostatniego odcinka. W Porywach serca jest inaczej...i to mi sie podoba...no i bohaterka oczywiscie też..temperament i wdźięk. Daje note 9/10:)

ocenił(a) serial na 9
witka

lepiej nie mogłabym tego ująć, właśnie dlatego ją lubię, bo jest inna niż wszystkie, szkoda tylko, że już nie leci...

witka

Ja bym strasznie się ucieszyła jakby ją jakaś stacja zechciała powtórzyć :)!
Genialna jest ta telenowela <3 A Gabriela wygląda w niej cudownie :)

marta_4

Właśnie oglądam ją po latach i muszę przyznać, że wciągnęła mnie tak samo jak kiedyś. I ta chemia między głównymi bohaterami...Szkoda, że nasza telewizja nie chce kupić drugiej teli z ich udziałem (Tierra de pasiones)

ocenił(a) serial na 10
lucynakis

gdzie ją oglądasz leci w jakiejś polskiej telewizji czy masz na dvd czy co innego????????

konrii_2

tak, mam ją na dvd.

ocenił(a) serial na 10
lucynakis

fajnie masz łuchaj to przegraj wszystkie odcinki i mi wyslesz?? ok tylko z lektorem są?

lucynakis

Czesc!
wlasnie bylam na forum i zastanawiam sie czy mozesz mi pomóc sie dowiedziec jak zdobyc telenowele "porywy serca" na dvd? oczywiscie z polskim lektorem lub napisami
z góry dziekuje za pomoc
zuzanna

ocenił(a) serial na 9
zuzafurmaniak

oj też lubiłam tę telenowelę ... na początku jej nie skojarzyłam ale wystarczył krótki filmik na youtube :) wtedy pamiętam że uwielbiałam wprost Gabrielę Spanic :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones