PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=222542}

Power Rangers Dino Grzmot

Power Rangers DinoThunder
5,4 2 019
ocen
5,4 10 1 2019
Power Rangers Dino Grzmot
powrót do forum serialu Power Rangers Dino Grzmot

Żeby to tak wysoką ocenę miało to zgroza O_o

ocenił(a) serial na 10
Gladka

Niby dlaczego, serial dobry ja każdy inny!!!

Miss_Dalilla

No, moim zdaniem jest akurat inaczej.

użytkownik usunięty
Gladka

Nigdy tak wyrażnie nie widziałam linek :/ Moim zdaniem takie to glupie z nie wiem. Blee!

ocenił(a) serial na 8
Gladka

Ten to akurat jeden z lepszych seriali z tego cyklu i ogólnie bardzo dobry.

ocenił(a) serial na 1
Marat

A tu akurat się nie zgodze choć widziałem większość odcinków tej jak i pozostałych serii. Uważam, że najbardziej udaną była pierwsza - już zapomniana - część. Te kolejne to marne podróby czegoś co od samego początku było nisko budżetowe, tyle że "jedynka" klimat.
Odemnie jedyneczka bo nie dość że pomysł zerżnięty to wykonanie jeszzcze gorsze.

ocenił(a) serial na 1
Gladka

Dino Grzmot xD xD
Nie slyszalem o tym ale brzmi przykro dlatego dam jedynke :D

ocenił(a) serial na 1
Gladka

beznadziejny i zalosny serial ... nie moge patrzec na te zalosne walki ktore zawsze sie koncza powiekszeniem potwora i zniszczeniem za pomaca robota ; o taka glupia bajeczka ze szkoda gadac , tyle niedociagniec i glupot nie mozna zobaczyc nigdzie indziej jak w power rangers ! - -

ocenił(a) serial na 4
andrzej99jg

najgorsza seria ze wszystkich, cała fabuła jest o dupe potłuc (w innych nie jest duzo lepiej ale jakos tam sie to trzyma)

ocenił(a) serial na 1
Gladka

Każdy wystawi ocenę, na jaką według niego serial zasługuje. Moja ocena: 1,5/10

użytkownik usunięty
Redox

Ja uważam iż jest to jedna z najlepszych serii Power Rangers i zasługuje na dobre noty a nie na jakieś żałosne jedynki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones