PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766005}

Bezmocni

Powerless
5,5 979
ocen
5,5 10 1 979
Bezmocni
powrót do forum serialu Bezmocni

Anulowany

ocenił(a) serial na 6

Jeśli kogoś to interesuje, to NBC wstrzymało emisje kolejnych odcinków i pewnie niedługo podadzą informacje o anulowaniu

odek222

Tak do poczytania, dla zainteresowanych:
http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/powerless-pulled-nbc-schedule-as-dc-c omedy-effectively-canceled-997174

Wynika z tego, że serial tylko czeka na oficjalne wieści NBC o kasacji (pewnie stanie się to przy ogłaszaniu ramówek jesiennych różnych stacji) ale w rezerwie są jeszcze 3 odcinki z tego sezonu do emisji.. która może nie nastąpić (jak NBC się wycofa to pewnie wypuszczą w 'eter' albo na dvd, o ile takowe wyjdzie w USA)..

Odnośnie serialu: ogólnie miał lepsze i słabsze odcinki, podobnie jak z gagami w każdym odcinku - odcinek mógł być ogólnie słaby ale wart był oglądania ze względu na jakiś jeden, konkretny gag, z którego człowiek autentycznie śmiał. Oglądałem ze względu na Danny'ego Pudiego ale nawet on nie był w stanie uratować tego serialu. Alan Tudyk oczywiście zawsze na plus, koleś stworzony do takich ról.
Cancela mi raczej szkoda - był to pierwszy taki serial komediowy z tłem superbohaterów z DC (czołówka była boska swoją drogą!) a z drugiej strony.. wystarczy poczytać, że ten serial od samego początku miał nie po drodze: najpierw z pierwszym showrunnerem a później z tą dwójką, która uczyniła go takim, jakim go widzieliśmy. Przypomina mi to problemy przy powstawaniu filmów pełnometrażowych z DC gdzie studio wpiernicza się w produkowanie filmu aż nazbyt widocznie. Drugi sezon mógł być zdecydowanie lepszy po wybadaniu gruntu wśród widzów no ale raczej do tego już nie dojdzie. Mimo to nie żałuję, że oglądałem a jak wyjdą te 3 brakujące odcinki to pewnie z ciekawości sobie obejrzę.

matiiii

Oficjalne skasowany - https://naekranie.pl/aktualnosci/powerless-skasowane-nie-bedzie-2-sezonu-1850669

Stacja NBC najwidoczniej nie ma w tym roku szczęścia do serial - To już trzeci serial z tego roku który został skasowany .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones