PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717309}
7,1 4 192
oceny
7,1 10 1 4192
Powiedz TAK
powrót do forum serialu Powiedz TAK!

Szczerze mówiąc nie rozumiem głosów krytyki. Jak dla mnie zapowiada się ( powtarzam zapowiada bo dane nam było zobaczyć tylko jeden odcinek ) na całkiem niezłą zabawną produkcję.Największy plus to pani Zawadzka ta kobieta ma coś w sobie... do tego niezła Więdłocha + parę niezłych gagów.

marekwyszosiat

7.4 średnia, więc krytyka chyba nie jest zbyt duża ;)

ocenił(a) serial na 5
Hydeist

Pisałem o tym co dało się swego czasu tutaj przeczytać... ocena raczej nie miarodajna bo oceny wystawia niewielka ilość oglądających.

ocenił(a) serial na 10
marekwyszosiat

Wiesz serial przed premierą miał ocenę 4 z hakiem. Jak dla mnie najlepszy serial tej wiosny. W głównej bohaterce się zakochałem :)

ocenił(a) serial na 5
JanekKoski

No widzisz ;) każdy ma swoje zdanie ja byłem zachwycony pierwszym odcinkiem... z czasem mój zapał opadał a 6 odcinek całkowicie mnie go pozbawił. Serial ma niestety kiepską oglądalność co poważnie obniża szansę na to że serial dostanie 2 sezon

marekwyszosiat

Mam podobne odczucia jak Marek. Były rozbudzone nadzieje, że powstanie coś "WOW" a od odcinka 5 tempo się ślimaczy....Natomiast ogólne wrażenie nadal mam pozytywne. Lubię Justynę, Bartka i Wiktora. Baśka z odcinka na odcinek staje się skrajnie egoistyczna.

ocenił(a) serial na 10
bad_pixel

Dla mnie największym egoistą jest Wiktor, nawet nie pomoże choremu ojcu, więc to jest egoizm w czystej postaci. Nie trawie Justyny

atome_k

Wiktor jest osobliwy, ale miewa przebłyski ... troski o innych. On ma pretensje o coś do rodziców, czego może w serialu nie pokazano dobrze - coś wycięto, pominięto.

ocenił(a) serial na 1
marekwyszosiat

To nie jest krytykowane dlatego ze jest Polskie, tylko dlatego ze takich seriali w Polsce jest cala masa i ludziom sie to juz dawno przejadlo

ocenił(a) serial na 7
marekwyszosiat

Po obejrzeniu pięciu odcinków oceniam serial na 7, czyli dobry. Też podobają mi się Zawadzka i Więdłocha oraz Pakulnis i Domagała. To dobrzy aktorzy. Główna bohaterka do polubienia od razu. Nawet parę razy się wzruszyłam na jej historii. Serial trochę mi przypomina TVN-owską "Singielkę".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones