PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717309}
7,1 4 192
oceny
7,1 10 1 4192
Powiedz TAK
powrót do forum serialu Powiedz TAK!

To da się oglądać

ocenił(a) serial na 7

O dziwo, to da się oglądać. Obsada nie zawodzi, wszystko jest całkiem ciekawe. Aż dziw bierze, że to polski serial!

ocenił(a) serial na 1
Mytherios

Przez takich jak wy może jeszcze zrobią drugi sezon tego

GTA1

no i niech robią nawet 10 sezonów :D mi się podoba i jest na czym oko zawiesić :D

ocenił(a) serial na 7
Mytherios

jestem już po drugim odcinku i to kolejny udany odcinek :) świetnie się ogląda :)

ocenił(a) serial na 8
Mytherios

Dokładnie. Zdecydowanie lepszy niż "Druga szansa". Niestety w przeciwieństwie do Polsatu, w TVN wiedzą jak zrobić promocję by z kiepskiego serialu zrobić hit ramówki. Szkoda, że przez słabą promocję może ulec skasowaniu dobry serial.

ocenił(a) serial na 8
Mytherios

Jak dla mnie na razie rewelacja :) Nie mam porównania z serialami TVN-u, bo mieszkam teraz za granicą i mam dostęp jedynie do polsatowskich produkcji na Ipli, ale gdy zestawię "Powiedz tak" z "Przyjaciółkami"...no niesamowicie świeży serial, podczas gdy tę drugą produkcję już sztucznie przedłużają.

Każdy odcinek to dla mnie wielka przyjemność i duży zastrzyk pozytywnej energii. Praktycznie wszyscy aktorzy bardzo mi przypadli do gustu. Z niecierpliwością wyczekuję na każdy wtorek.

ocenił(a) serial na 8
Mytherios

Też bardzo mi się podoba ten serial. Najbardziej chyba ze względu na dialogi, które w większości wypadają bardzo naturalnie, jakby były improwizowane. Fajna obsada tylko Roznerski w każdej scenie tak samo płaczliwy, jakby chciał uchodzić za polskiego Pattisona. Zupełnie nie mogę kupić tego, że Baśka cokolwiek w nim widzi.

ocenił(a) serial na 6
bazylekk

Też najchętniej pozbyłabym się Roznerskiego. Powinni wywalić go z obsady. 0 męskości. Ciepła klucha.

ocenił(a) serial na 8
bazylekk

Przyklaskuję tej opinii! Rozmemłany, niezdecydowany, aż w głowie rozlega się głos Danuty Rinn z "Gdzie Ci mężczyźni" na ustach...również nie wiem, co Basia w nim widzi. Ba, a czym tak ujął Olgę? Jest mi szkoda ich obu, tylko cierpią przez te jego hamletyczne rozterki...

Mytherios

Mnie nie zachwycił. Nawet Domagała nie dał rady mnie do tego serialu przekonać. Jeden sezon wystarczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones