PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717309}
7,1 4 193
oceny
7,1 10 1 4193
Powiedz TAK
powrót do forum serialu Powiedz TAK!

I drugiego sezonu ma nie być :/ jak serial wciąga i należy do nielicznych polskich seriali, które są na pewnym poziomie, to telewizja postanawia go nie kontynuować ponieważ "nie zarabia na siebie". Aż trudno uwierzyć, że tak idiotyczne programy jak "trudne sprawy" "malanowski cośtam" "dlaczego ja" i inne tego typu są warte kręcenia. Ehh co się dzieje z tym światem...

debesciak777

Naprawdę? Bez sensu. Jak dla mnie, to bardzo udana produkcja, plus świetny soundtrack i wciągająca fabuła. Nareszcie wyprodukowali coś w miarę dobrego, no ale oczywiście, po co ciągnąć, jak można zapchać program, debilnymi programami "paradokumentalnymi"....Zawiodłam się.

ocenił(a) serial na 7
debesciak777

no nie wierze...skad to info ??

marajka

http://superseriale.se.pl/newsy/powiedz-tak-nie-bedzie-2-sezonu-powiedz-tak-to-k oniec-serialu-polsatu_837608.html

ocenił(a) serial na 7
debesciak777

moze by jakis list skierowac do ATM??? no wkurzyli mnie - pierwszy serial polsatowski (tvnowskie to w ogole nie lubie), ktory przypadl mi do gustu buuuu

marajka

zgadzam się w 100%! Trzeba uświadomić Polsatowi, że ten serial był bardzo lubiany, tylko, że emisja była dla wielu osób zbyt późna i większość oglądała na Ipli. UWIELBIAM TEN SERIAL! :(

marajka

ATM często tak robi, Fali zbrodni też nie dokończyli.

ocenił(a) serial na 5
debesciak777

Z jednej strony straszna szkoda bo 1 sezon skończył się mega ciekawie jestem ciekaw czy Polsat bierze pod uwagę np oglądalność na ipli. Większość z ludzi do których serial miał przemawiać ogląda takie rzeczy w necie nie czekając na premiery w tv przerywane reklamami. Z drugiej strony moim zdaniem serial nie trzymał poziomu np jak generalnie cenię pania Zawadzką tak jej postać nieustannie mnie irytowała.

debesciak777

Też jestem zawiedziona. Jak nie oglądam polskich seriali to w ten się nawet wkręciłam. Szkoda.

ocenił(a) serial na 7
agueda0712

lajkujmy to w takim razie https://www.facebook.com/Powiedztakdrugisezon/?fref=nf

marajka

Załatwione:-)

ocenił(a) serial na 7
agueda0712

oby podzialalo ;)

marajka

Dobrze by było bo lubie Wiktora:-D

agueda0712

kto go nie lubi :D

deadlygame

...i ten głos<3 :-)

ocenił(a) serial na 7
agueda0712

swietny aktor, swietny glos. nawet w zwyklych serialach fajne kreacje tak jak w "o mnie sie nie martw" Krzysztof - wiele osob oglada tylko dla niego

marajka

Krzysztof to mistrzostwo świata;D jego piosenka z konkursu szkolnego to był prawdziwy hit;)

ocenił(a) serial na 6
marajka

Jak patrzę na ilość likeów, to chyba to nie przejdzie. 8000+? To musi osiągnąć chociaż 100 000 jak przy Kiepskich w 2005.

ocenił(a) serial na 1
debesciak777

Bardzo dobrze ze nie bedzie drigiego sezonu, szybko na szczescie tego gniota zdjeli

ocenił(a) serial na 7
GTA1

oj tam oj tam

ocenił(a) serial na 7
marajka

Momentami irytujący, ale mimo wszystko sympatyczny serial

ocenił(a) serial na 7
al_aksa

ma swoje minusy, ale jest jednym z lepszych w ostatnim czasie. Oby jednak się udało i był ten 2 sezon.."(

ocenił(a) serial na 6
debesciak777

To proste. Łatwiej dać żyć taniej produkcji, kręconej na masę z małych pieniędzy, dając niewielką gażę przypadkowym turystom, którzy podjęli się zagrania roli, niż dać przeżyć produkcji z zawodowymi aktorami, która miała niską oglądalność przez rozreklamowanie usługi Ipla.
Dla mnie też jeden z niewielu seriali na jakimś poziomie z ostatnich lat.

ocenił(a) serial na 1
debesciak777

uff... co za ulga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones