PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536623}

Powodzenia Charlie

Good Luck Charlie
6,6 8 232
oceny
6,6 10 1 8232
Powodzenia Charlie
powrót do forum serialu Powodzenia Charlie

Kończy się obecnie jedyny normalny serial na Disneyu no może jeszcze Jessy ujdzie, ale reszta to niestety albo przeciętne produkcje typu Austin i Ally(który chyba i tak się już chyba skończył) oraz Blog na cztery łapy albo jakieś bezsensowne gnioty w stylu "To nie ja".

Tak poza tym czy aby na pewno polski Disney pokazał wszystkie odcinki tego serialu ? przez 4 lata starałem się niemal co tydzień oglądać każdy nowy odcinek, ale kiedy pokazali w finałowym odcinku niektóre urywki z 4 sezonu to wydaje mi się nie były ukazane.

PawelFX

w Polsce był każdy odc. oprócz przedostatniego pt. "Up a Tree"
Austin i Ally się nie skończył. Nadal trwa i przez jakiś rok bd nowe odcinki. Podobnie jest z Jessie i Blogiem na cztery łapy, gdyż wszystkie te seriale skończą się u nas na początku 2016.

PawelFX

No ciężko z czymś dobrym. Czasy Czarodziei z Waverly Place oraz Nie ma to jak statek dawno minęły.

pio73

A o co chodziło w tym odcinku co PJ przyszedł na wywiadówkę do Gabe'a a potem Gabe się ukrył w płaszczu PJ i podpisał swoją ręką jakiś dokument

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones