PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658219}

Prawdziwe uczucie

Amores Verdaderos
7,7 1 025
ocen
7,7 10 1 1025
Prawdziwe uczucie
powrót do forum serialu Prawdziwe uczucie

Koniec emisji w TV

ocenił(a) serial na 8

i juz nie mam co robic 16:00. Zawsze staralem sie wyrabiac na ta godzine aby zdarzyc na Prwdziwe Uczucie i z przyjemnoscia ogladac, bo ten seroial jest jednym z moich ulubionych. Przywiazalem sie do niego i nie wiem czy cos innego spodoba mi sie tak jak to. Bo musze przyznac ze jak tylko zobaczylem ta telke w tv to od razu mi sie spodobala a te co teraz leca to jakos mi sie nie podobaja.

ocenił(a) serial na 9
Adasko94

Głowa do góry, te 3 miesiące szybko miną i będziemy oglądać nową telkę:) A na razie kibicujmy Meksykowi na mundialu - dzisiaj gra z Kamerunem:)

ocenił(a) serial na 8
Edi13

będziemy kibicować :)

ocenił(a) serial na 8
Adasko94

A mi się dzisiaj śnił Anibal z wielką grzywką, która zasłaniała słowo świnia. I pokazywał to swoim pracownikom i był dumny z siebie :)

ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 8
Adasko94

No i dzisiaj też mi śniło, że jeszcze były jakieś dodatkowe odcinki
:)

Edi13

W meczach piłki nożnej brakuje mi wątku miłosnego :D:D:D

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

Jest to poważny mankament, ale pomyśl sobie, że tych 11 facetów biega za piłką właśnie z miłości - do tej gry:)

ocenił(a) serial na 8
Edi13

poprawka 22 facetów plus sędzia :)

Edi13

a jakaa telenowela bedzie

ocenił(a) serial na 9
magazynier_48

Nie wiadomo, prawdopodobnie Corazon Indomable

Edi13

tylko jedna telenowela

Adasko94

"Prawdziwe uczucie" zaczęłam oglądać z powodu Sebastiana Rulli, czyli Guzmana ;)
Kiedyś przeskakiwałam kanały i go zobaczyłam. Od tamtej pory włączałam tą telenowelę tylko po to, żeby popatrzeć na Rullliego.
I wciągnęłam się w fabułę.

Więc zaczęłam to oglądać przez przypadek. I nie żałuję, bo telka była świetna.
Niepowtarzalny klimat, fajne wątki, dobrze dobrani aktorzy.
"Prawdziwe uczucie" miało w sobie "to coś", czego brakuje telkom, które lecą teraz w miejsce PU.
Rzuciłam okiem na "Nie igraj z aniołem" i "Otchłań namiętności". Nie są złe, ale to już nie to samo.

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Zgadzam się, telka była super:) Ja oglądałam głównie ze względu na wątek Guzmana i Nikki, był fajnie poprowadzony i ciekawy od początku do końca. Na pewno za jakiś czas wrócę do AV. Fajnie by było, gdyby ci aktorzy ponownie zagrali parę w innej telce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones