PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627156}

Prawo Agaty

7,2 43 155
ocen
7,2 10 1 43155
Prawo Agaty
powrót do forum serialu Prawo Agaty

nie działa TVN player

ocenił(a) serial na 8

czy Wy też nie możecie obejrzeć odcinków on-line na stronie TVN? od tygodnia nie działa mi TVN Player i nie wiem co się dzieje, a chciałam nadrobić zaległości w tym serialu.

ocenił(a) serial na 8
CAROLL_2

a działa ci wtyczka Silverlight??

ocenił(a) serial na 8
redsylwia

tak, oglądam reklamy a potem odcinek się nie ładuje ;( już na innych forach się dowiedziałam, że ludzie mają ten sam problem, ehhhh

ocenił(a) serial na 7
CAROLL_2

Może spróbuj przez inną przeglądarkę. Ja oglądałem wczoraj kilka odcinków i działało. Tylko czasami przerywało ale to wina neta.

ocenił(a) serial na 8
CAROLL_2

Miałam taki sam problem. Spróbuj odinstalować tą wtyczkę i zainstalować starszą wersje. U mnie zadziałało.

ocenił(a) serial na 8
redsylwia

ooooo tego spróbuję, bo mam nowszą oby pomogło :)

CAROLL_2

ma tak samo reklamy są normalnie a serial nie działa to jest niesprawiedliwe hamstwo w państwie

oliwiaramocka

to chodzi o instalke wersji silverlight, jeśli jest wyłączony antywirus i na przykład AdFender to tylko o ten program chodzi. Trzeba odinstalować tą wersje co jest, zainstalować programy takie jak Adobe Flash Player wersja 12.0.077 (https://drive.google...dit?usp=sharing). Potem restartować komputer i za instalacja np. Silverligh 5.0.61118 (https://drive.google...dit?usp=sharing). I sprawdzić czy działa, jeśli nie to odinstalować ponownie Silverligh, restart kompa i ponownie za instalować Silverligh tylko inna wersie i aż do skutku :)

oliwiaramocka

tvnplayer dopisać "/ip"

proszę to wkleić do wklej na org

CAROLL_2

też miałam problem z tvn player(po reklamach ciągle wczytywał i nic-test potrzebnych wtyczek itp. wychodził prawidłowo),jak się okazało miałam zainstalowaną nową wersję silverlight 5.1.10411.0 (w wyniku aktualizacji) i to był powód(na wcześniejszej wersji chodziło wszystko bez problemu),tak więc odinstalowałam tą najnowszą wersję i zainstalowałam starszą 4,0,60831,0 na której oglądam jak dawniej ,jedyna różnica to to,że muszę najechać na napis "kliknij aby aktywować wtyczkę silverlight" i jak pojawi się łapka to klikam-to takie utrudnienie ze względu na to,że tvn player żąda najnowszej wersji silverlight i proponuje aktualizację(a ja w najnowszej wersji nie odbieram niestety więc dodatkowo jeszcze weszłam w ustawienia silverlight dot.aktualizacji żebym mogła o nich samodzielnie decydować (menu->microsoft silverlight->aktualizacje->zaznacz "wyszukaj aktualizacje ale pozwól mi wybrać,czy mają być pobierane i instalowane" i kliknij OK)
Mam nadzieję,że to komuś pomoże bo ja próbowałam wielu rzeczy(kasowanie zawartości playready-dokładniej pliku mspr.hds,wyłączanie adblocka ,wyłączanie w antywirusie opcji blokowania banerów,prawidłowe ustawienie daty i godziny laptopa)i nic to nie dało,jedynie instalacja starszej wersji silverlighta niż miałam-aczkolwiek to dziwne bo w drugim laptopie działa wszystko idealnie na najnowszej wersji ale może to sprawa parametrów sprzętu-podsumowując na starszym sprzęcie działa na starszej wersji i kropka

AGATARB

Witam...
Mam ten sam problem z tnvplayer..
Niby odinstalowalem silverlight wersja5...
Probuje zainstalowac starsza 4...
Ale podczas proby zainstalowania ukazuje mi sie komunikat: "Nie mozna zainstalowac tej werscji, gdyz na twoim komputerze jest juz zainstalowana nowsza wersja"...
Natomiast gdy wlanczam teraz tvnplayer to pokazuje mi sie komunikat "Zainstaluj Silverlight"..
POMOCY...

impossible84

ok odinstalowalem silver wersje 5 i zainstalowalem wersje starsza 4
NIE POMOGŁO :(
Dalej kreci sie kóleczko ładowania..

impossible84

ok odinstalowalem silver wersje 5 i zainstalowalem wersje starsza 4
teraz pokazuje sie komunikat :
"Ta wtyczka jest niebezpieczna i powinna byc zaktualizowana..Poszukaj aktualizacji...Kliknij aby aktywowac wtyczke Silverlight"
???

impossible84

przeczytaj jeszcze raz mój wpis-tam napisałam,że będzie się wyświetlać komunikat i trzeba wówczas najechać na napis "kliknij aby aktywować wtyczkę silverlight" i jak pojawi się łapka to klikam-to takie jedyne utrudnienie

AGATARB

zrobilem tak...
kliknąłem, reklamy przelecialy a pozniej tylko te cholerne kolko sie kreci
:(

ocenił(a) serial na 8
impossible84

U mnie tak już od prawie roku...

CAROLL_2

OMG przeciez musi być na to jakaś rada!!!!

ocenił(a) serial na 6
impossible84

Może sprawdź czy problem występuje w innej przeglądarce...

AGATARB

zrobiłam wszystko wg poleceń, ale kiedy pojawia mi się napis: kliknij tutaj aby aktywować wtyczkę, nic nie mogę zrobić. pojawia się łapka, klikam i bez reakcji. Dodam, że przy napisie znajdującym się powyżej: poszukaj aktualizacji, polecenie działa i odsyła mnie do strony głównej.

ocenił(a) serial na 6
CAROLL_2

"Nie działa mi dekoder telewizji TRWAM" ;-D

creep_

sprawdzalem :(

ocenił(a) serial na 6
impossible84

A na jakich? Mi kiedyś na jednej przeglądarce tvn player przestał działać, ale na drugiej było OK. Zestaw Firefox/IE. Najwyraźniej to niezależne wtyczki. Ja bym poczytała na jakich przeglądarkach ten Silverlight działa i spróbowała poinstalować, a nuż któraś zaskoczy.

A i nie pytaj mnie czemu - bo to raczej intuicyjne (zaskakujące jak wiele rzeczy ten soft potrafi sp***ć), ale spróbowałabym też odinstalować na chwilę Javę.

ocenił(a) serial na 4
impossible84

Może spróbuj trochę poczekać, działam na Chrome i również myślałam, że nie będzie odtwarzać, bo tylko kółeczko się kręciło, ale po kilku minutach ;] zaskoczył serial.

CAROLL_2

Mam podobny problem, od jakiegoś czasu nie działa mi tvn player, jak włączam cokolwiek to lecą reklamy po czym chwilę ładuje, klikam play i za sekundę robi się sama pauza i gdy znów klikam play to robi się na niebiesko i mogłabym tak robić w nieskończoność . Próbowałam już chyba wszystkiego co znalazłam w internecie odinstalować silverlight , potem spróbowałam z inną wersją , potem w innej przeglądarce bo ja cały czas używam chrome , ale nic nie podziałało ... nie jestem jakimś ekspertem jeśli chodzi o komputery dlatego piszę , co można zrobić żeby to zaskoczyło ? Miał ktoś kiedyś taką sytuację? Dodam że mam windows 7 bo może to ma jakieś znaczenie, chodź wczesniej wszystko działało normalnie a nic po drodze nie aktualizowałam tym bardziej się dziwie że nagle nie działa.

ocenił(a) serial na 7
CAROLL_2

no właśnie mi też nie działa, więc przeniosłam się na stronkę serialnet. Niestety od jakichś dwóch tygodni też nie chce działać nawet na tej stronce... Wszystkie inne seriale działają, tylko nie Agata :/

ocenił(a) serial na 7
CAROLL_2

znalazłam rozwiązanie! :D Wszystkie odcinki są na kinomaniaku
Właśnie jestem po 7 odcinku 3 sezonu, jakość dobra :)
Miłego dnia! :)

asienka_amo

szkoda tylko, że ta strona już nie istnieje :P

ocenił(a) serial na 7
anita_6_filmweb

W kwietniu zeszłego roku jeszcze istniała :P

asienka_amo

"istniała" - czas przeszły ;p
a ja bym chciała obejrzeć serial i nie mogę..

anita_6_filmweb

GRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!
MECZYLEM SIE PONAD 2 GODZINY

wszystko wszystkie informacje które są w necie spróbowałem.. - I NIC!!

co zrobić? :
uruchom przeglądarke jako administrator!<<< (silverlight byl jakoś blokowany przez przegladarke bo nie miala uprawnien do jego uruchamiania)
prawym na przeglądarke i uruchom jako administrator.. najlepiej mozille ale na innych tez powinno działać powodzenia.!

roofik5

nie mam takiej opcji -.-

anita_6_filmweb

to chodzi o Silverligh chodzi o nie najnowszą wersie programu tylko np. ta działa na 100 % :

https://drive.google...dit?usp=sharing

1. odinstaluj programy Silverligh , Adobe Flash Player i sprawdzić czy jest Java jak nie ma to zainstaluj
2. restart komputera
3. instalacja Adobe Flash Player wersja 12.0.077 (https://drive.google...dit?usp=sharing)
4. instalacja Silverligh 5.0.61118(https://drive.google...dit?usp=sharing)
5. restart komputera

i teraz ja wersja starczą przeglądarki do chodzi a jak najnowsza wersja to się pyta czy aktualizować czy uruchomić,to klikamy "uruchomić mimo...." i powinno działać.

i jeszcze w ustawianiach Silverligh w zakładce "aktualizacje" zaznaczamy opcje "nigdy nie sprawdzaj ....."

Robi_Wielki

ja robiłam na wszystkie możliwe sposoby i nie działa

anita_6_filmweb

a jaka wersje masz zainstalowana Silverligh i jaki system operacyjny i jaka przeglądarkę używasz ???

Po restarcie:
- następnie proszę otworzyć katalog PlayReady (C:/Program Data -> Microsoft ->PlayReady) i usunąć całą zawartość katalogu PlayReady (proszę nie usuwać katalogu PlayReady),
- jak pani ma programy do blokowania okienek pop-up (np. Ad Muncher, AdFender, jakaś opcja w firewallu) proszę je wyłączyć,
- to samo a antywirusami proszę je wyłączyć,
- bardzo proszę sprawdzić działanie serwisu Player na innej przeglądarce internetowej,

Proszę jeszcze raz zainstalować od nowa:
"3. instalacja Adobe Flash Player wersja 12.0.077 (https://drive.google...dit?usp=sharing)
4. instalacja Silverligh 5.0.61118(https://drive.google...dit?usp=sharing)
5. restart komputera "

i teraz zobaczyć co się pokazuje.



Robi_Wielki

Co to ta łapka? niech wytłumaczy ktoś. Wchodzę na Playera i pisze że te Silver jest nie aktualna. na górze mam aktualizuj wtyczkę i uruchom mimo to. Klikam to drugie i białe pole nic więcej nie ma;/

Ariaelf

Teraz zainstalowałam nowsza wersje i : Wystąpił błąd połączenia z serwerem. Sprawdź połączenie z internetem oraz ustawienia twojej przeglądarki, które mogą blokować odtwarzanie tego materiału . ??? pomoże ktoś?

Ariaelf

bo jeśli chodzą reklamy przed filmami to chodzi o Silverligh, i w tym wypadku wersja np. Silverligh 5.0.61118 powinna chodzić. A jeśli chodzi zapytanie ze aktualna wtyczka w naszym przypadku "Silverligh" jest nieaktualna to jeśli to Google Chrom to klikamy prawym klawiszem muszki na ikonce "chrom" na "Właściwości" i tam gdzie jest "Element docelowy" klikamy na samym końcu, klikamy "spacja" i wklejamy " --allow-outdated-plugins" tak to wygłada chrome.exe" --allow-outdated-plugins

Ariaelf

- jaki Internet masz ??? jakieś stałe łącze czy radiowe,
- jaka przeglądarkę (jak google chrom to późnień się zajmiemy ze komunikatem "aktualizuj wtyczkę i uruchom mimo to”) klikasz zawsze "uruchom mimo to" nigdy nie aktualizujesz
- to znaczy ze wyłączasz wszystkie programy blokujące i wyrzyskie antywirusy to pojawia pojawiają się reklamy?? ze nie??

Robi_Wielki

...... reklamy?? czy nie??

taka mała pomyłka :)

Robi_Wielki

Bo tak jest, kiedy się ma słabe łącze internetowe, najpierw widać "białe" pole później widząc ze coś idzie do 100 % a później zmienia na kolor „czarny” z kręcącymi kółkiem. Szybkość ładowania uzależniona jest od prędkości neta.

Robi_Wielki

Witam mam problem z Tvn player.
chce oglądnąć film i wyskakuje mi komunikat tego typu:

Wystąpił problem połączenia z serwerem. Sprawdź połączenie z internetem oraz ustawienia Twojej przeglądarki, które mogą blokować odtworzenie tego materiału ( np. zainstalowana wtyczka typu adblock ).
W tym problem że nie mam zainstalowanego ablocka, korzystam z google chrom. wszystko poprawnie zainstalowane, jak również mam MS Silverlight, został zainstalowany z player . proszę o pomoc, nie wiem co robić.
pozdrawiam

froncik88

Nigdy nie dajesz automatycznego instalowania MS Silverlight, ponieważ instaluje najnowsza wersie. Dlatego proszę spróbować inna starsza wersie. Ja też korzystam z google chrom i wszystko jest w porządku.
A jeżeli godzi o błędny komunikat połączenia z serwerem to spróbuj na przeglądarce Mozilla.

tvnplayer(.)pl(/)ip(.html) proszę to wkleić do wklej na org

Robi_Wielki

TEraz to już wg wchodzę na stronę klikam oglądaj i nic;/ nawet nie włącza się;/ nie wiem co jest;/ wtedy mi się udało bo avasta wyłączyłam. a teraz nawet go nie mam na przeglądarce i mi się nie włącza;/

Ariaelf

a są reklamy przed filmem ?? widać je ??
Wykonałeś to co pisałem wcześniej ?? i spróbowałeś na innych przeglądarce ??

Robi_Wielki

U mnie nie działa na IE, pokazuje się brak wtyczki Silverlight , ale ta wtyczkę mam. Od dawna jest problem z IE, meczylem się kiedyś z tym , a lteraz przechodze na tym i oglądam na Mozilla i ok.

Tak są reklamy przed rozpoczęciem i czasem także podczas oglądania .

Hans_Kloss

Te programy usuną zbędne reklamy przed filmem jak i w trakcie filmu „AdFender 1.75” i „ AdBlock”. Można je dobrać ze stronek lub z mojego konta na YouTube wpisując „RobiWielki”. I to nie tylko o reklamy przed filmami, ale także wszelkie reklamy internetowe.

„IE”, która masz wersie, bo ja mam 9.0.8112.16421 i chodzi a u ciebie??
Ja ma Chrom najnowsze, Silverlight 5.0.6118.0 i odważanie filmów działa chociaż już długo mam system, ale i tak jak instaluje system od nowa do i tak przenoszę w moim wypadku cały folder „C:\Users\RobiWielki\AppData\Local\Google\Chrome” i chodzi .

Robi_Wielki

Mam IE 10.0.9, a przez Chrome mogę zapisywać z playera według instrukcji z filmiku YT Jak ściągać widea z tvnplayer HD :-)

Robi_Wielki

to nawet powinno chodzić na IE 10 jak na Google Chrom działa.

A co do zapisywania filmów z tvnplayer to wiem ze się da ale nie używam :)

użytkownik usunięty
CAROLL_2

Ja też mam z tym problem i przerzuciłam się na serial net, polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones