PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100266}

Prawo i porządek

Law & Order
6,9 1 457
ocen
6,9 10 1 1457
Prawo i porządek
powrót do forum serialu Prawo i porządek

jak go zdobyć?????????????????????????????????????????????????????????????????????????

nan_s

Sorry, czy to było pytanie? Bo dałeś za mało pytajników. No chyba, że co miesiąc dopisujesz kolejny znak zapytania, to by miało sens.

nan_s

"Osoby używające więcej niż trzech znaków zapytania, lub wykrzykników w jednym zdaniu to osoby z zaburzeniem własnej osobowości."
-sir Terry Pratchett

tyrael

Och:)!!! Moja biedna "zaburzona osobowość":) była i jest zdesperowana tym, że nigdzie, absolutnie nigdzie, nie mogę znaleźć tego serialu!!! Nawet po angielsku nie ma go nigdzie online:)!!! A już myślałam, że ktoś mi pomoże, a tu taka niezasłużona zniewaga:)!!! Ale pewnie ktoś o zaburzonej osobowości nie powinien nic odczuć:)!!!

nan_s

Też mam zaburzoną osobowość, nabyłam ją szukając tego serialu !!!!!!!!!!!!
Nigdzie go nie ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O!
a tak na marginesie to myślałam że będzie chociaż jakaś odpowiedź na pytanie a tu sami nauczyciele polskiego.
Wstawcie mi pałę w dzienniku ale powiedzcie skąd mogę ściągnąć ten serial?

nan_s

podłączam się do pytania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

koNinka

http://the-watch-series.to/serie/law_and_order

airamm

oh captain, my captain...! *.*

koNinka

skarbnica :-)

airamm

czy udało się wam coś obejrzeć na tej stronce? bo mam problem. wyskakują jakieś tylko dziwne reklamy. piszą tam, że można z tego korzystać bez rejestracji. rejestrowaliście się tam, żeby móc oglądać? proszę o pomoc. z góry dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones