PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=424217}

Przygody Pinokia

Kashi no ki Mokku
7,0 2 024
oceny
7,0 10 1 2024
Przygody Pinokia
powrót do forum serialu Przygody Pinokia

ta bajka była strasznie przygnębiająca, prawie w każdym odcinku działo się coś smutnego,
w ogóle czy ktoś oglądał ostatni odcinek?

PrzemkoTBTT

JA.PAMIĘTAM TE STRZAŁY I ZMIANE W CHŁOPCA

Bondman

http://www.youtube.com/watch?v=zI44lAuv7Eg&feature=related

PrzemkoTBTT

No, była smutna, czasami miała taki dziwny nastrój jakiegoś sennego koszmaru... Ale właściwie trochę za nią tesknię, chciałabym ją jeszcze raz zobaczyć, wie ktoś na jakiej stronie jest w polskiej wersji online?

ocenił(a) serial na 8
kaam_10

Posiadam polską wersję ale na dvdi-nie mam możliwości tego wrzucić na żaden portal niestety-limit transferowy:(

ocenił(a) serial na 10
karolxx

A dużo masz tych odcinków?Bo mnie interesuje tylko 10
29.Zakapturzony bandyta
33.Pamietnik
34.Przywrócony wzrok
36.Księżniczka i smok
40.Pułapka
40.Zły duch
45.Lawina
46.Artylerzysta
51.Smutne Boże narodzenie
52. Świąteczny cud

PrzemkoTBTT

była bardzo smutna miałam wrażenie że oglądałam tragedie a nie bajkę

PrzemkoTBTT

Ostatni odcinek też był smutny. Pamiętam do dzisiaj scenę, kiedy wróżka powiedziała mu, że już się nie zobaczą i nagle odleciała do nieba, a on tak biegł cały zapłakany. Bardzo smutna była bajka. Zawsze kibicowałam temu sztywnemu pajacowi, a on musiał coś w każdym odcinku spier*olić. Gadająca kukła.

ocenił(a) serial na 10
PrzemkoTBTT

Oj zgadzam się, jeszcze ta muzyka ....
Piękne czasy z mojego dzieciństwa, piękne bajki...

ocenił(a) serial na 2
PrzemkoTBTT

Była przygnębiająca, dlatego nigdy za nią nie przepadałem za dzieciaka.

Victor_

Miałam tak samo. Często ryczałam na tej bajce, albo w ogóle bałam się ją oglądać, by znowu nie załapać doła ;D

ocenił(a) serial na 10
emmeline37

Mam linki do wszystkich 52 odcinków

PrzemkoTBTT

Dlatego że robili to japończycy, oni są znani z tego że pokazują to co jest prawdziwe, od małego dzieci przyzwyczajają...
Ja tam to oglądałem i jakoś traumy nie dostałem...

FrankSerpico4455

Zależy w jakim wieku ją oglądałeś. Ja do dzisiaj mam traumę po tej bajce, chociaż ją w jakiś sposób lubiłam. Była smutna i przygnębiająca. Zarówno muzyka jak i obrazy budowały ten klimat. Najgorsze było to, że naprawdę wiele było sytuacji, w których był bardzo blisko ojca, a jednak zawsze coś musiało pójść nie tak. Mam wrażenie, że sam Pinokio został tu dość negatywnie przedstawiony. Głupi, niegrzeczny i dość arogancki, a nawet i trochę zarozumiały. Trochę na wyrost. Nawet finał był przygnębiający.

JustFurious

Taaak, ja tego pinokia nie lubiłem i czasami się cieszyłem że dostawał za swoje...
Nie wiem czy pamiętasz jak były Japońskie "Baśnie braci Grimm" w czołówce leci taka wróżka mała przez las..
To dopiero było mroczne, jak ta opowiastka o tych głowach byłych żon w pokoju które aktualna żona nie miała otwierać...

ocenił(a) serial na 10
FrankSerpico4455

Oglądałem:-)To była ekranizacja,, Sinobrodego " mimo że napisał go Charles Perrault więc trochę to było dziwne

Brandon568

elo, dzięki ze odp po 2 latach :3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones