PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112916}

Przygody Sindbada żeglarza

The Adventures of Sindbad
6,5 936
ocen
6,5 10 1 936
Przygody Sindbada żeglarza
powrót do forum serialu Przygody Sindbada żeglarza

Szkoda ze jej nie było w drugim sezonie i troszkę kiepsko że tylko dwa sezony :( powinni zrobić więcej bo aż szkoda ;( powinni to nakręcić jeszcze raz i porządnie z podobnymi aktorami :)

ocenił(a) serial na 7
KrzysiuVelSloneczko

Masz rację, odejście Jacqueline Collen z serialu jest stratą nie do odżałowania... Gdyby nie to, byłby takim hitem jak choćby Xena. Wielu rozczarowanych fanów nie chciało ogladać drugiego sezonu, więc następne nie powstały, wielka szkoda że tak sie to potoczyło.

ocenił(a) serial na 10
katiamaeve

Witam. Mam pytanko czy wie ktoś może gdzie można znalesc odcinki co leciały nie tak dawno na TV PULS? Może ktoś zgrywał? Może wie ktoś gdzie nawet można obejrzeć online? Bo przegapiłem ostatni odcinek a tego tylko mi brakuje. Pozdrawiam ;) Liczę że ktoś ma i się podzieli

ocenił(a) serial na 7
marcinrpg

Minął miesiąc i znów leci. Jakby czytali w naszych myślach :) Oby ktoś nagrał i opublikował.

ocenił(a) serial na 7
KrzysiuVelSloneczko

Maeve... jako dzieciak chciałam być taka dzielna, jak ona. Wzór lat szczenięcych. Oczywiście Sindbad był przystojny, ale Maeve wychodziła cało ze wszystkich tarapatów, będąc dziewczyną. To, że chłopaki sobie zawsze radzą w takich opowieściach, wydawało się zrozumiałe samo przez się. A dziewczyny musiały zacisnąć zęby i liczyć się z tym, że różnie może być. :)

ocenił(a) serial na 7
TangoAndWaltz

Dla mnie Maeve jest wzorem kobiecej urody, idealna w każdym calu. A Sindbad pierwszym facetem, na punkcie którego oszalałam. Żałuję, że serial nie skończył sie tak jak powinien, tzn happy endem z ich udziałem.

katiamaeve

Oj a ja się dziwie że to miało aż dwa sezony, oj to się obecnie naprawdę ciężko ogląda zwłaszcza pod względem aktorskim ):