PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103874}

Przyjaciółki i rywalki

Amigas y Rivales
7,5 1 781
ocen
7,5 10 1 1781
Przyjaciółki i rywalki
powrót do forum serialu Przyjaciółki i rywalki

1. Ulubiona para
2. Ulubiona bohaterka
3. Ulubiony bohater
4. Najładniejsza bohaterka
5. Najprzystojniejszy bohater
6. Najbardziej denerwujący bohater
7. Najlepsza aktorka serialu
8. Najlepszy aktor serialu

debora_filmweb_filmaniak

1.Ofelia Villada i Ulises Barrientos "El Feo"
2. Jimena de la O
3.Ulises Barrientos "El Feo"
4.Jimena de la O
5.Roberto "Beto" de la O i Gabriel Soto
6.Andrea González
7.Ludwika Paleta i Susana González
8 .Arath de la Torre i Gabriel Soto

debora_filmweb_filmaniak

Ciekawa fabuła serial o przyjaźni klasach społecznych różnicy poglądów.W telenoweli najbardziej jednak spodobała mi się historia Jimeny,,,,to takie typowe współczesnym świecie,narkotyki seks alkohol .Oglądając ten serial można wysunąć wiele mądrych wniosków i nieważne czy jest to jedynie fikcyjny świat bohaterów, ponieważ takie jest również prawdziwe życie.
Również Ofelia i jej choroba jest tak naprawdę bardzo częsta i dosięga wielu ludzi ,przyczyny są różne skutek ten sam.Bardzo długo zastanawiałam się nad oceną tego serialu ,,,,w rezultacie otrzymał ode mnie 7 ponieważ były tam również wątki które mi się nie podobały takie jak choćby wątek Moncha czy sama postać Laury która od początku nie przypadła mi do gustu.Jak w każdym filmie czy serialu występuje czarny charakter i tu Joana Benedek zagrała bardzo realistycznie, jej bochaterka Roxana Brito de la O to postać bardzo nie zrównoważona i zachwiana emocjonalnie, kobieta podła ,zdolna by zabić dla realizacji swoich marzeń,,jej gra jest ciekawa.Czasami spotykałam się z porównaniem tego serialu do oczywiście znanych już wszystkim bohaterów „zbuntowanych”czy „bananowej młodzieży”,,,,,czy jest od nich lepszy czy nie każdy oceni to sam,,,jednak ja twierdze,,,każda telka ma plusy i minusy....mi osobiście „bananowa młodzież nie podobała się tak bardzo ja PiR.

debora_filmweb_filmaniak

Nie podobało mi się oczywiście również zakończenie,spodziewałam się czego innego,,,ja bym zmieniła kilka szczegółów czyli to iż Angela by żyła i została by na końcu z Carlosem i wychowywali by wspólnie dziewczynę z ośrodka którą przygarnęła Angela,,,,Nie podobała mi się również czołówka (nieco w późniejszych odcinkach)ponieważ Tamara i Andrea powinny być również w niej wymienione gdyż do końca brały udział w telce a np Paula czy Jose"pepe",,,występowali dość krótko mimo to zostali przedstawieni(w czołówce),,no i głównym nieporozumieniem serialu jest to że niania w domu rodziny De la O ukrywała prawdę o Robercie i dopiero na sam koniec ją wyznała pozwalając tym samym świadomie na to by Roberto i Roxana byli ze sobą razem kochali się i mieli dziecko,,,,to nie do pomyślenia ale cóż tak bywa telenowelach

debora_filmweb_filmaniak

Nie wiem, czy tu jeszcze zaglądasz, ale przeczytałam Twój komentarz i co prawda, po wielu latach, ale muszę odpowiedzieć, że niania Carlotta nie wiedziała o tym, że Roxana jest córką tego samego mężczyzny, co młody Roberto. Wiedziała jedynie że Roberto junior nie jest synem don Roberta. O tym, że jego prawdziwy ojciec miał także córkę Roxanę, dowiedziała się od księdza w końcowych odcinkach :-)

debora_filmweb_filmaniak

Ja z racji, że już mało pamiętam bo podlotkiem byłam, gdy telka leciała to napiszę tylko, że najbardziej lubiłam i do dzisiaj lubię Ludwikę Paletę czyli serialową Jimene oraz w serialu ładną parą była z Renee serialowym doktorem Carlosem, jesli chodzi o resztę to Rozana byla genialna jako wredna villana, a ojca Jimeny jako aktora w innych serialach bardzo lubię.
No i Soto się wyrobił jako aktor,ale nie mój typ faceta hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones