PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652377}
6,9 19 482
oceny
6,9 10 1 19482
Przyjaciółki
powrót do forum serialu Przyjaciółki

Dorota

ocenił(a) serial na 7

Czy tylko ja lubię tę wariatkę? :D

CytrynOOwkaxD

ja też lubię! Agnieszka Sienkiewicz super wypada w tej roli

ocenił(a) serial na 7
magdanm

Tak jest ;) "Ten zasraniec jest wart dziesięć tysięcy!!" :D Padłam :D

CytrynOOwkaxD

Zrobila perelke z tej postaci

ocenił(a) serial na 7
marajka

Oj taak :)

CytrynOOwkaxD

Też lubię, zdecydowanie wolę ją od Sochy.

CytrynOOwkaxD

Jest świetna, uwielbiam jej teksty ;)

smerfetka

Hej a wie ktoś może z jakiej firmy Dorota miała ciuchy w dzisiejszym odcinku??

ocenił(a) serial na 5
minio83

Reserved

użytkownik usunięty
CytrynOOwkaxD

Świetna jest i w dodatku śliczna:) Pasowałaby do tego Szymona :)

ocenił(a) serial na 7

Na pewno lepiej od rozmemłanej Ingi :)

CytrynOOwkaxD

powinno być jej więcej w serialu, sceny z nią są najlepsze

ocenił(a) serial na 7
magdanm

Teraz sobie poczekamy :P Ale miejmy nadzieję, że jej nie zabraknie.

ocenił(a) serial na 5
CytrynOOwkaxD

Oj tak :-)

CytrynOOwkaxD

To jest najbardziej żywiołowa i zabawna pomimo wrednego charakteru postać :D U mnie na 1 miejscu jest, a potem Zuza i Dagmar :D Też świetna para jeśli chodzi o postacie :)

ocenił(a) serial na 7
21kamilka21

No patrz, u mnie teraz dokładnie tak samo! :) Ta sama trójka, w tej samej kolejności. Na początku nie byłam przekonana, w końcu laska, która zabrała męża Indze, teraz inaczej na to patrzę i uwielbiam Dorotkę w akcji :) Kiedyś u mnie na pierwszym miejscu była Zuza, no ale ten czas minął.. (a to głównie dla niej przy serialu zostałam i jak serio mają zamiar zrobić z Pani Dyrektor matkę Polkę czekającą z obiadkiem na wracającego z pracy Wojtusia, to jak dla mnie mogą sobie darować nagrywanie kolejnych sezonów xD) A Dagmar już czwarta seria najlepsza rola męska i nie zmienię zdania xD

ocenił(a) serial na 5
21kamilka21

Dokładnie , Dagmar też wymiata , świetna rola komediowa , te miny , zakłopotanie . Super !

ocenił(a) serial na 5
CytrynOOwkaxD

Świetnie zagrana postać! Do tego stopnia, że zaprzyjaźniła się z byłą żoną partnera a on zniknął z serialu :)

ocenił(a) serial na 8
CytrynOOwkaxD

Nie tylko Ty lubisz Dorotkę. :) Ja też bardzo lubię te zabawne scenki z jej udziałem, zawsze można się przy nich nieźle ubawić i pośmiać. :) Mogłoby być jeszcze więcej scen z nią, jak uważasz? :)

ocenił(a) serial na 5
Ramiro_29

No to jesteśmy :-)

ocenił(a) serial na 8
nathalie34

Dorotka jest jedyna w swoim rodzaju piękna, przebojowa, rozrywkowa i przezabawna. :) Która scenka z nią była najśmieszniejsza, jak uważasz? :)

ocenił(a) serial na 5
Ramiro_29

Obejrzałam na ipli najnowszy odcinek , którego nie było w tv jeszcze. Ingę " nawróci " padłam ze śmiechu :-) A scena z poprzednich odcinków , jak Inga kupowała mieszkanie i Dorota obniżała cenę. Obłedna Sienkiewicz w roli komediowej . Tak sobie pomyślałam.

ocenił(a) serial na 8
nathalie34

Ja jeszcze nie widziałem najnowszego odcinka, ale na pewno sobie obejrzę. :) Dorotka to najlepsza agentka nieruchomości. ;) To była też ciekawa scena, jak chciała zatrzymać Łukasza na tym parkingu i przeszła przez barierki, a potem stamtąd spadła przed jego samochodem. Trochę karkołomna była ta scena, ale wyszła z tego cało. :)

ocenił(a) serial na 5
Ramiro_29

Faktycznie , zapomniałam o tej scenie .

ocenił(a) serial na 8
nathalie34

Ta scenka była jedna z najlepszych z udziałem Doroty. :) Ona jest dobra, że nic sobie wtedy nie zrobiła jak stamtąd zleciała. :) Odważna z niej dziewczyna, podziwiam ją. ;)

Ramiro_29

Który to był odcinek???
Nie pamiętam tej sceny "parkingowej" :)

ocenił(a) serial na 7
Ramiro_29

Też ją bardzo lubię. Jest moim numerem 1 odkąd Zuza straciła "jaja". Oczywiście jeśli chodzi o postacie damskie ;) Jasne, że powinno być jej jak najwięcej! :D Ale też niech się ogarnie, bo ostatnio moim zdaniem zdecydowanie przegięła i chyba serio podpadła Łukaszowi. Do tego, to jej zachowanie ostatnimi czasy. . . Obawiam się, że to może być początek końca jej związku z prezesem :/ Tym bardziej, że już jakiś czas temu na fejsie była fotka serialowych Dorotki i Andrzeja z planu. . . A propos, "Kochana, też spałam z Twoim mężem i umówmy się fajerwerek nie było." :D No kur** yebłam! :D! Mistrzyni ^^

ocenił(a) serial na 8
CytrynOOwkaxD

U mnie też jest numerem 1. ;) A Zuza zaraz po niej. Dobrze powiedziane, niech się ogarnie i więcej nie podpada prezesowi. :) Szkoda by było, jakby się rozstali, bo tworzą taką ładną parę. :) Czyli co znowu miałaby wrócić do Andrzeja? Oj tak, ten jej tekst, który wspominasz był rozbrajający. :)

ocenił(a) serial na 7
Ramiro_29

No właśnie ja też bym chciała, żeby została z Łukaszem. . . Zadatki na prezesową, to ona ma ;) Nie wiadomo jak to będzie, ale zdjęcie pamiętam, że było. Na profilu Pani Agnieszki. Kto wie, może w kwestii tej opieki naprzemiennej Dorota jak się dowie, będzie miała jakiś swój udział :) Swoją drogą Andrzej miał sto procent racji. . . Cóż można na ten moment dodać? Przyznam, że nawet zaczyna mi się serio podobać jej duet z Ingą :D

ocenił(a) serial na 8
CytrynOOwkaxD

No to miejmy nadzieję, że jednak zostanie z Łukaszem i coś z tego będzie. :) Oj, tak to prawda, zadatki na prezesową to ona ma z pewnością. :) Mnie też się podoba ten jej duet z Ingą, ona chce się z nią zaprzyjaźnić. :)

ocenił(a) serial na 7
Ramiro_29

Jak dla mnie, to na ten swój sposób one już się zaprzyjaźniły. :)

ocenił(a) serial na 8
CytrynOOwkaxD

Właściwie to chyba można tak powiedzieć. :) A na początku kto by powiedział, że Inga jeszcze kiedyś zaprzyjaźni się z Dorotą? :) W końcu to ona odbiła jej męża.

ocenił(a) serial na 7
Ramiro_29

No właśnie. . . W serialu wszystko możliwe XD W sumie, to nawet nie można powiedzieć, taka straszna nie jest, jak się okazuje. Pyta o Hanię, jak chce gdzieś Ingę wyciągnąć i w ogóle ;)

ocenił(a) serial na 8
CytrynOOwkaxD

To prawda, w serialu wszystko jest możliwe. :) Jasne, że nie jest taka straszna, a nawet więcej wydaje się bardzo sympatyczna. :) Jak była z Andrzejem to też spędzała z Hanią czas i polubiła ją. Ciekawe jak będzie teraz z synkiem prezesa. :)

ocenił(a) serial na 7
Ramiro_29

Ma wprawę, więc pewnie będzie dobrze. ;)

ocenił(a) serial na 8
CytrynOOwkaxD

No tak, zobaczymy i pewnie za niedługo się przekonamy. :) Jak będzie chciała zostać z Łukaszem to musi polubić jego syna.

ocenił(a) serial na 7
Ramiro_29

A i owszem, nie ma wyjścia, ale po najnowszym odcinku chyba zacznie na poważnie myśleć też o własnym. . . :D ;)

ocenił(a) serial na 8
CytrynOOwkaxD

Najbardziej to było jej nie w smak to spotkanie razem z byłą żoną prezesa. :) Być może zdecyduje się mieć własne dziecko, a nie tylko zawsze zostają jej te dzieci facetów, z którymi się spotyka najpierw Andrzeja, a teraz Łukasza. :)

ocenił(a) serial na 7
Ramiro_29

Właśnie dlatego o tym napisałam ;) To Eweliny "i tak zawsze będę matką jego dziecka" chyba jednak Dorotkę trochę ruszyło . . . :)

ocenił(a) serial na 8
CytrynOOwkaxD

Być może tak, ale fajnie by było, gdyby miała też swoje dziecko. :) Mogliby wziąć ślub z Łukaszem, chciałbym to zobaczyć. :) Ciekawe czy tak kiedyś będzie. :)

ocenił(a) serial na 7
Ramiro_29

Dorotka i akcja "ślub"? :D Oł jes! :D To by pewnie była jazda bez trzymanki ;) Jednak wolę się nie nakręcać. Znając życie jeszcze namącą w tym wątku. Łukasz jest ciągle podatny na swoją eks. . .

ocenił(a) serial na 8
CytrynOOwkaxD

Kto wie, może kiedyś doczekamy się ślubu Dorotki z Łukaszem. :) Byłoby ciekawie, gdyby się pobrali. No pewnie tak, coś tam znowu namieszają w ich wątku, ale nie chciałbym, żeby się rozstali. To prawda, jego była żona nadal ma na niego wpływ i nie wiadomo czy nie będzie jeszcze chciała coś namieszać między nim, a Dorotką.

ocenił(a) serial na 7
Ramiro_29

Też chcę żeby ze sobą zostali. :) W końcu im raczej serio na sobie zależy. Zobaczymy co tam ta Ewelina narobi, bo na mój nos, to ona chce go odzyskać. . .

ocenił(a) serial na 8
CytrynOOwkaxD

To fajnie, że też im kibicujesz. :) Tak im naprawdę zależy na sobie i szkoda by było, żeby taki związek się rozpadł. Być może tak, ta jego była żona chce go odzyskać.

ocenił(a) serial na 7
Ramiro_29

No i proszę. Ze zwiastuna wiemy, że to od niej Dorota dowie się o romansie Zuzanny z Łukaszem. . . Echh Aż nie mogę się tego doczekać XD Dorotka pewnie się wkurzy :D Swoją drogą muszę przyznać, że chyba zacznie mi się podobać rola Pani Judyckiej. ;)

ocenił(a) serial na 8
CytrynOOwkaxD

Wiadomo, ta Ewelina chce namieszać między Łukaszem i Dorotką i pewnie jeszcze liczy na to, że może kiedyś go odzyska.

ocenił(a) serial na 7
Ramiro_29

Co gorsza, może się jej to udać. . .

ocenił(a) serial na 8
CytrynOOwkaxD

Ale Dorota też tak łatwo z niego nie zrezygnuje i znając ją to na pewno nie odpuści. Szkoda by było jak rozstałaby się z Łukaszem, bo bardzo fajna z nich para. :)

ocenił(a) serial na 7
Ramiro_29

Że się łatwo nie podda, to rzecz oczywista. Droga może być wyboista, ale oby prowadziła do celu. ;)

ocenił(a) serial na 8
CytrynOOwkaxD

No tak, Dorotka raczej nie należy do osób, które tak łatwo by się poddały i na pewno zrobi wszystko, żeby zostać oficjalnie panią prezesową. :) Na pewno prowadzi do celu ta droga. ;) Ostatnio dowiedziała się o dawnym romansie Łukasza z Zuzą, Adam oczywiście się wygadał.

ocenił(a) serial na 7
Ramiro_29

Jak to on. Tak czy siak, Zuzą Dorota raczej nie musi się przejmować ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones