PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652377}
6,9 19 482
oceny
6,9 10 1 19482
Przyjaciółki
powrót do forum serialu Przyjaciółki

Nigdy nie sądziłam ze będę udzielać się na forum ale nie mogę przeżyć ! Czy tylko mnie wkur*ia wątek Zuzy i Jerzego ? Ile można ? Czy ona może znaleść sobie kogoś fajnego zamiast bawić się w kotka i myszkę z tym pierdem !! Zawsze wkurza mnie Inga bez energii ale Zuza przebiła wszystko. A była kiedyś najlepsza !

użytkownik usunięty
Ciocia_pati

Miłość do Jerzego była po prostu inna jeśli chodzi o Zuzę. Dla niego zrezygnowała z walki o stanowisko prezesa, później rzuciła pracę i wyjechała na drugi koniec świata tylko po to, żeby móc z nim mieszkać. Przy Jerzym wszystko przychodziło jej naturalnie. Myślę, że Jerzy ma być jej "wielką miłością" i prędzej czy później znowu będą razem.

Ja rozumiem genezę ich związku. Po prostu nie lubie trgo wątku. Od początku był beznadziejny i jest gorzej i gorzej. I zastanawiam się czy to tylko moje odczucie :)

użytkownik usunięty
Ciocia_pati

To chyba kwestia opinii. Mi się ten wątek akurat podobał, ale co kto lubi ;)

Ciocia_pati

Zuza pewnie zacznie kręcić z szefem ochrony w banku/Radosław Pazura, pewnie dlatego ta postać się pojawiła

użytkownik usunięty
Hans_Kloss

Wolałabym nie. Taki jakiś ciapciak z niego. W ogóle mi do Zuzy nie pasuje

ocenił(a) serial na 4

juz mnie to tak nudzi. ciagle zmiany facetow. nikt nie moze byc po prostu sam

użytkownik usunięty
zrodlana_woda

dokładnie, tak jakby to było niezbędne i kobieta nie mogła być sama choćby przez tydzień

ciągłe zmiany i przypomina mi się taki obrazek. Para staruszków i podpis ze sa ze sobą już 50 lat i są z pokolenia, ze gdy jak coś się psuło to sie naprawiało,a nie wyrzucało do kosza.

Ciocia_pati

zgadzam się z Tobą, od początku mi się ten wątek nie podobał, a ta akcja z podróżą do Nowego Yorku i w pewnym sensie rozpieprzeniem związku niczego nie winnej kobiecie była żenująca

magdanm

No uważam, ze Zuza (która zawsze lubiłam najbardziej) nie wykazała się ani inteligencja ani taktem w NY. Miłość miłością ale zachowała się samolubnie.

ocenił(a) serial na 4
Ciocia_pati

a Jerzy potraktowal ja jak prostytutke. przespal sie z nia i nara

zrodlana_woda

Potraktował ja tak jak na to zasłużyła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones