PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781042}

Przyjaciele z uniwerku

Friends From College
6,2 4 373
oceny
6,2 10 1 4373
Przyjaciele z uniwerku
powrót do forum serialu Przyjaciele z uniwerku

Cudem przebrnęłam przez 8 odcinków licząc na to, że może z kolejnym coś się rozkręci. Niestety nie, nadzieja matką głupich. Serial jest przede wszystkim nudny, w dodatku jak na komedię to dziwny dość, bo nie zaśmiałam się dosłownie ani razu. Bohaterowie to egoistyczna i zakłamana banda przychlastów, ludzie w okolicach swoich 40 urodzin, a zachowują się jak niedorozwinięta gimbaza, generalnie niesmak i żenada. Wszyscy są jacyś przerysowani i na siłę. Scenariusz do bani, nie do końca wiadomo o co chodzi, za dużo wątków, jakieś zdrady, pisanie książek, dziwne prace, generalnie za dużo pomysłów wrzucone do jednego gara. W skrócie, jak komuś nie przypadnie do gustu po pierwszym odcinku to niech lepiej nie popełnia mojego błędu i sobie daruje.

marcysia_mis

ocena 2 i przebrnełaś przez 8 odcinków? masz sporo wolnego czasu!

ocenił(a) serial na 8
marcysia_mis

Bo to nie jest komedia dla każdego ;]

ocenił(a) serial na 8
fafnir

w punkt :)

ocenił(a) serial na 3
fafnir

tylko dla gimby
:D

marcysia_mis

A ja polubiłam ten serial - aczkolwiek też na początku myślałam że jest nudny i dziwny :D ale jednak z czasem można się przywiązać do bohaterów a to że nie będzie 3 sezonu to przykre! Chociaż trzeba przyznać że końcówka 2 sezonu była naprawdę dobra:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones