PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781042}

Przyjaciele z uniwerku

Friends From College
6,2 4 370
ocen
6,2 10 1 4370
Przyjaciele z uniwerku
powrót do forum serialu Przyjaciele z uniwerku

Samochód Sam

ocenił(a) serial na 6

Jakiej marki jest ten samochód?

paulina_1701

Jeśli chodzi o ten, co wpadł do basenu, to wydaje mi się, że to mercedes G.

ocenił(a) serial na 7
Skalpel93

Tak to Mercedes G. W Polsce od 400 000 zł. Ale patrząc na to że miała sporo opcji to stawiam że wersja warta z milion.

ocenił(a) serial na 6
beben

O faktycznie, dzięki. Piękne auto, chyba mam wreszcie jakiś cel w życiu ;p

ocenił(a) serial na 7
beben

Tak, jest Mercedes G. Jednak ten utopiony to wersja W463, która może mieć już nawet 19 lat. W roku 2000 wyszła tak wyglądająca wersja .Samochód został tylko podszykowany żeby wyglądał na nowszy ;) Obecna nowa wersja to W464 i tu podstawowy diesel kosztuje na stronie oficjalnej prawie 485 tysiące. Ogólnie G klasa przez 40 lat wygląda prawie tak samo. Karoseria jest taka sama od początku. Liftingi głownie sprowadzają się do zmian przodu i tylu i wnętrza, plus nowe technologie i systemy.

walus1981

To jest ostatnia albo przed ostatnia generacja. Na podstawie kilka ujęć ze środka i po umieszczeniu ekranu multimedialnego można wnioskować, że to maksymalnie 2012 rok.

ocenił(a) serial na 7
tomaszku

Patrząc na ujęcia z środka to oczywiscie wygląda nowocześnie. Zazwyczaj tak się robi w filmach, że dopóki auto jest całe to pokazuje się nowe, jednak ostatecznie niszczą stary model. Tak się robi od lat i się tym bardzo interesuję . Auto wjeżdżające do basenu może być tak stare i jest to właśnie przedostatnia wersja W463.

ocenił(a) serial na 7
tomaszku

Tak, wnętrze max 2012 bo wtedy był kolejny lift. Obejrzałem właśnie kolejny raz scenę w dużej rozdzielczości i w ujęciach z zewnątrz i z bliska nie widać ekranu nawigacji, który jest duży i z zewnątrz go widać zazwyczaj. Jednak po kolejnym zobaczeniu tego ujęcia to już sam nie wiem czy to auto rzeczywiście wjechało do basenu ;) Po kolejnym razie mało wiarygodnie to wygląda...jak montaż.

ocenił(a) serial na 6
walus1981

Oczywiście, że utopienie auta to animacja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones