Najlepszy

Zdaje sobie sprawę, że serial zbyt ambitny nie jest, nie porusza trudnych tematów, scenariusz nie jest zbytnio przemyślany, myślę, że większość fanów Przyjaciół czytała o wpadkach i pomyłkach niejednokrotnie ;) Jednak z czystym sumieniem mogę przyznać, że oglądałam serial od początku do końca więcej niż 10 razy i nigdy mi się nie znudzi. Żaden serial nie sprawia, że śmieję się sama przed komputerem. Humor 'Friends' jest genialny i idealnie do mnie trafia. Za każdym razem, gdy oglądam go kolejny raz, dostrzegam kolejne szczegóły, zwracam uwagę na inne rzeczy. Oglądam z lektorem, napisami polskimi, czy angielskimi, niewykluczone, że kiedyś sama pokuszę się o własne tłumaczenie :). Choć jestem młodą osobą, to gust mam wyrobiony, żeby jakiś serial/film mi zaimponował- to naprawdę trudne zadanie. Żadna wpadka, żaden błąd w serialu mi nie przeszkodzi. A kiedy spotkam innego fana 'Przyjaciół' cieszę się jak małe dziecko. Gratuluję twórcom pomysłu- mimo ponad 20 lat od premiery, nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem i wiem, że ten hype będzie trwał jeszcze wiele lat!

4

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: