PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33993}

Przyjaciele

Friends
8,3 335 019
ocen
8,3 10 1 335019
8,8 20
ocen krytyków
Przyjaciele
powrót do forum serialu Przyjaciele

ZABAWA HARDCORE cz4

ocenił(a) serial na 10

madness continues :D

ocenił(a) serial na 10
satie333

ło kurka, nie zauwazylam, ze sie skonczylo miejsce
itomahawk: No przeciez "Derailed", kilka dni temu nawet ogladalam.
Kim byla Jane?
odpowiadam :
dzisiaj lecialo na tvp 1 <lol>, obejrzalam trzeci raz. jane? typu jane rogers z DOUL i imprezy na dachu?

satie333

Juz sie skonczyla cz. 3? <szok> Jane nie pojawia sie w serialu, jest tylko o Niej mowa.
Nie nikt typu Jane Rogers, Jane Eyre, po prostu Jane.

ocenił(a) serial na 10
Itomahawk

w sumie jane rogers tez sie nie pojawia, tylko ja slychac przez tel, ale jarze, ze o inna jane chodzi. no szok szok tyle bzdetow tu piszemy :P

ocenił(a) serial na 10
satie333

odcinek tow the birthing video
Joey: No, I’m not sleeping with your friend Jane again.

(Phoebe goes into the hall and brings a dog inside!)

Phoebe: He-hee!

Joey: Hey! A dog! Hi! Who, you got to admit, looks a lot like Jane.
czyli kolezanka phoebe? pyt za chwile

satie333

Tak jest, BRAWO :)))
Dodam jeszcze zdanie przed pierwsza wypowiedzia Joey'a
Phoebe: Right outside this door is a real, live, furry playmate.
Z pytaniem nie ma pospiechu.

ocenił(a) serial na 10
satie333

ok na szybko- cos animowanego -gdzie daje glosy tylu aktorow z friends, ze to sie az w glowie nie miesci? prosze podac tytul i conajmniej 5 osob

satie333

Dla mnie latwe, daje wiec szanse odp. innym.

ocenił(a) serial na 9
Itomahawk

Helołki Jołki!!!Strzelam ze moze The Simpsons?????? bo Shrek to raczej odpada co????

ocenił(a) serial na 9
myszowatek81

I jakby co to polecam film Big Nothing z Davidem S:):) Naprawde fajna czarna komedyjka.

ocenił(a) serial na 10
myszowatek81

nie, to nie te

ocenił(a) serial na 9
satie333

To moze South Park???? Bede szczelac bo posprawdzalam filmy naszych bohaterow i w zadnym nie widzialam dubbingu a tym bardziej zeby kilkoro gralo w tym samym:(

myszowatek81

Ja tez myslalam, a wrecz bylam pewna ze chodzi o "The Simpsons".
Satie, jest to serial, czy film?

ocenił(a) serial na 10
Itomahawk

moze simpsons tez, chodzilo mi o south park, BRAWO myszowatku! sory, bo pytanie bylo b nieprecyzyjne a bylam pewna, ze itomahawk odpowie
ps gwoli formalnosci nazwiska jakies please i pytanko :)

ocenił(a) serial na 9
satie333

Jo£ dzio£chy jedne:):)!!!!! Przejrzalam 4 odcinki i jedyne nazwiska na jakie sie natknelam to Aniston i Clooney:):)
A moje pytanie brzmi: Tytu£ filmu pleas:)
1. S 1 O 8
2. S1 O 17
3. S 2 O 12
4. S 8 O 9
Ledzenda:):) S - seria O - odcinek
Good Luck:):):)...to jest chyba latwe;)

satie333

W "The Simpsons": 1. Hank Azaria (David), 2. Alec Baldwin (Parker) , 3. Dan Castelanetta (Zoo Keeper), 4. Danny DeVito (Roy striptizer), 5. Jon Lovitz (Steve), 6. Susan Sarandon (Jessica Lockhart),

ocenił(a) serial na 9
Itomahawk

No to wiecej niz w South Park:):):)

ocenił(a) serial na 10
myszowatek81

wiecie co ja jestem jakas nienormalna, chyba mialam z duzo stron otwartych, pamietam, ze o te nazwiska mi chodzilo. nie wchodze na fw bo znowu mi sie cos pomyli:/

ocenił(a) serial na 10
satie333

no dobra, wchodze i uwazam bardziej. nie rozumiem pytania myszowatej? te cztery odcinki to odcinki, w ktorych pada tytul, czy mamy ulozyc tytul, czy jacys aktorzy tam wystepuja, czy to jakas krzyzowka...?:|

ocenił(a) serial na 9
satie333

Chodzi o osoby drugoplanowe (goscinne) i kazda z tych osob grala w jednym filmie. Trza wylapac o jakie osoby i jaki film!!!:):)

ocenił(a) serial na 10
myszowatek81

aaaaaaaa juz wiem, ocean's eleven ? jesli tak, to powinno byc 213 ( julia, nie 212)
aktorzy - jack geller elliot gould
george clooney
brad pitt
julia roberts

ocenił(a) serial na 10
satie333

jesli to prawidlowa odp, to zadaje:
pytanie podobne do tego z pancho villa, ale prostsze - jeden z friendsow zostal porownany do postaci filmowej, granej przez ala pacino- kto i w jakich okolicznosciach?

ocenił(a) serial na 9
satie333

Czyzby Frank Serpico i Ross????? Scena w wozie policyjnym kiedy Ross musial sie przesiasc na tyl a Joey tak sie do niego zrwocil?????????????????

ocenił(a) serial na 10
myszowatek81

tak tak tak :)))))))

ocenił(a) serial na 9
satie333

O nie cholera jasna znowu musze pytanie zadac!!!!!! Kto zaprosił Gellerów seniorów do Puerto Rico i po co ??????????

ocenił(a) serial na 10
myszowatek81

zanim zaczne grzebac- czy to nie jest aby z uncut?

ocenił(a) serial na 9
satie333

Nie bo wlasnie wzielam to ze starego poczciwego scryptu!!!!!!!!:):):)

ocenił(a) serial na 10
myszowatek81

aa to grzebie :)

ocenił(a) serial na 10
satie333

The Blymens na Swieto Dziekczynienia
z braku pytania i tego, ze zaraz zlaze - ktory z friends spotkal portorykanczyka i gdzie?

ocenił(a) serial na 9
satie333

Ross na solarium:):) Pytania brak:):) As ol£ejs

satie333

Hej, hej :)
Mam pytanie.
We "Friends" pada nazwisko odtworcy jednej z glownych rol serialu z lat 70-80. Serial tez zostal wymieniony w "Przyjaciolach"".
Podajcie tytul serialu oraz imie i nazwisko aktora.

Itomahawk

Niestety Niemcy. Szkoda, Urugwaj powinien wygrac. Na niedosyt piekny gol Diego Forlana i niestety poprzeczka tez w Jego wykonaniu.

Itomahawk

Na poprawe humoru link :D http://www.kabarety.tworzymyhistorie.pl/1336_kpw_doda.php

ocenił(a) serial na 10
Itomahawk

heloł! sprawdzilam kilka tytulow i nic nie znalazlam. mozna pierwsza litere albo inna podpowiedz?

satie333

Nazwisko aktora i tytul serialu pojawia sie w serii 3

ocenił(a) serial na 9
Itomahawk

Czy chodzi moze o tego Sam Waterstone czy jak sie to pisze o ktorym mowila babcia Joeya...???????????

myszowatek81

Nie, o Nim byla mowa w serii 5, a moje pytanie dotyczy 3.

ocenił(a) serial na 10
Itomahawk

Huraaa! moj faworyt wygral mundial :D z powodu upalu i lenistwa nie znalazlam odpowiedzi na twoje pytanie Itomahawk. jutro wyjezdzam, wiec do zas dziewczyny!

satie333

Tak i Ikerek Casiilas swietnie sie spisal :D
To dozo i udanego wypoczynku :)

ocenił(a) serial na 10
Itomahawk

dziekuje :)

ocenił(a) serial na 10
satie333

Welcome back :)))
jedyne, co mi przychodzi do glowy, to happy days jak grali w srtip happy days w domku na plazy, jednak zadne nazwisko aktora serialu mi sie nie kojarzy. moze al molinaro, ale i tak nie moge skumac kiedy. jesli ktos nie smazy akurat cyckow na plazy to mam poki co pytanie w miedzyczasie:
podaj jak najwiecej zdrobnien ( uwaga - niekoniecznie dotyczacych osob). i nie ksywki, ale zdrobnienia, ew wariacje na temat imion itp

satie333

Heloł Satie. Jak dobrze Cie "czytac" :)) Mam nadzieje, ze sie wysmazylas za wsze czasy.
Na Twoje nie mam czasu poki co.
Na moje podpowiedz 2 rozne odcinki, odcinek 307 i ??? to juz powinno wystarczyc. Jak nie, to napisze odpowiedz.

ocenił(a) serial na 10
Itomahawk

all my children? aktor nadal nie swita
ze smazeniem bylo roznie ;)

satie333

Niestety nie. Podawac odpowiedz?

ocenił(a) serial na 10
Itomahawk

przejrzalam i przeczytalam caly odcinek 307. pojawia sie tam tylko happy days i all my children i zero nazwisk aktorow ( jedna aktorka). moze to uncut? moze myszowata bedzie wiedziala? rob jak uwazasz :P no i moje pytanie wisi !

satie333

To podaje, Alan Alda (307) i M*A*S*H (317)
To teraz czas na Twoje, ale ja poki co odpadam.

ocenił(a) serial na 10
Itomahawk

kurde faktycznie jest, ale zaraz na poczatku alan alda i mi umknelo. moze za bardzo skupialam sie na szukaniu tytulu serialu. niezle trudne to pytanie wymyslilas!

ocenił(a) serial na 9
satie333

Siemeczka a jakie pytanie wisi???? Bo nie moge sie dokopac a z checia byl poglowkowala???? Pozdro

ocenił(a) serial na 10
myszowatek81

czesc czesc myszowata :) "podaj jak najwiecej zdrobnien ( uwaga - niekoniecznie dotyczacych osob). i nie ksywki, ale zdrobnienia, ew wariacje na temat imion itp"

ocenił(a) serial na 9
satie333

ELO!!!! Pumpkin, sweetums, dear (Chandler do Moniki), Mr Trib (Rachel do ojca Joeya), to tak z glowy a reszta to trzeba troche sie zaglabic:):) Bo szczerze mowiac to chyba potrzebuje przykladu (jezeli to nie dotyczy osoby)

ocenił(a) serial na 10
myszowatek81

no dobra to Rossie ( u pediatry) albo Ray- Ray Greene, nie mowiac juz o Phoebes. mam jeszcze sporo na liscie i jeszcze raz powtorze- niekoniecznie musza to byc zdrobnienia imion i osob - np yummy yummy yummy i got love in my tummy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones