PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608225}

Pułapki umysłu

Perception
7,4 5 622
oceny
7,4 10 1 5622
Pułapki umysłu
powrót do forum serialu Pułapki umysłu

Czytałam, że po 3 sezonie likwidują serial. Szkoda, bo przyjemnie się oglądało...

martar

Co takiego?????????? :( Może to jeszcze nic pewnego?

Ann777

Pewna nie jestem, ale weszłam na artykuł o amerykańskich serialach, które kasują w 2015 roku. No i wśród chyba 30 były też Pułapki Umysłu. Ale z drugiej strony, dziwię się, że zlikwidowaliby dobry serial po trzech sezonach. A poza tym, ktoś by już chyba o tym napisał na fw przede mną. Więc miejmy nadzieję, że to tylko plotka, a ja ją niepotrzebnie rozgłaszam :)
Pozdrawiam

martar

Troszkę poszperałam i jeszcze decyzja nie zapadła... ;)

Ann777

Tak? No to super! Widzisz, ja już tak mam, że lubię siać panikę :P

martar

Jak widzisz, jak na razie, zupełnie niepotrzebnie ;) Mam nadzieję, że podejmą jedyną słuszną decyzję ;)

Ann777

Haha, oby :D

ocenił(a) serial na 8
martar

A wiadomo może, czy leci on aktualnie gdzieś w telewizji? Szukam i szukam w programie stacji Fox i nie ma :< I czy można znaleźć tłumaczenia ostatnich odcinków (drugiego sezonu), bo szperam w internetach i nie ma. :( a ja aż tak dobra w ingliszu nie jestem, żeby się łapać w neuropsychologicznych terminologiach.

Lajonowa

Znalazłam "Perception" na Foxie, np. w ten piątek o 18.10 będzie 1 odcinek 2 sezonu. Więc może zaczną teraz emitować co tydzień, cały drugi sezon...? Nie wiem.
Do 12 odcinka można oglądać z napisami na kinomanie. Ale 2 ostatnie (13,14), z tego co mi wiadomo, są niestety tylko do ściągnięcia na chomiczku.

martar

a w ogóle ktoś robi napisy? czy nie ma na to szans?

saimon13

Skoro są do ściągnięcia na chomiczku, to na pewno ktoś robi, tylko że nikt nie wstawia online... :(

martar

Do robienia napisów trzeba mieć specjalny jakiś program, tak? Tak z ciekawości pytam, bo nie mam pojęcia jak się robi takie napisy, a z chęcią bym się zabrała... ;)

Ann777

Wiesz, ja nigdy nie próbowałam, a poza tym nie znam się zbytnio na komputerach ;) ale chyba tak...

ocenił(a) serial na 7
Ann777

Ann777 będziesz robiła napisy? Jeśli tak to z technicznymi rzeczami mogę pomóc.

Mytherios

To było raczej luźne stwierdzenie dotyczące bliżej nieokreślonej przyszłości ;) Ale, chciałabym się dowiedzieć jak się coś takiego robi... wiadomość Ci wyślę ;)

ocenił(a) serial na 8
Ann777

zazwyczaj biorą angielskie napisy i tylko tłumaczą tekst w notatniku np. ;)

saimon13

są to odcinki z lektorem, z tego co widzę to chyba nikt się jeszcze nie podjął tłumaczenia 3 sezonu

ocenił(a) serial na 10
Lajonowa

tu można obejrzeć 13,14 z lektorem
http://free disc. pl/Viola_up,f-996656,pulapki-umyslu-perception-s02e13-pl-web-dl-xvid-deix.avi

ocenił(a) serial na 6
martar

Jak kto już po 1 odcinku koniec ? nie możliwe :)

FanHouse

Nie, czytałam, że po zakończeniu 3 sezonu mają zlikwidować - tzn, że nie będzie 4. Ale Ann777 pisze, że to nic pewnego ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones