PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750211}
7,7 5 323
oceny
7,7 10 1 5323
Queen of the South
powrót do forum serialu Queen of the South

Za niska ocena.

ocenił(a) serial na 8

Zdecydowanie serial zasługuje na wyższą ocenę. Od początku mnie wciągnął i jak na razie coraz bardziej mnie intryguje. Dla tych którzy się zastanawiają, nie patrzcie na ocenę.

ocenił(a) serial na 9
esin

Zgadzam się. To się świetnie ogląda. Włączyłam sobie tak przypadkiem, a tu taka miła niespodzianka :)

skarlet27

Drugi sezon jest jeszcze lepszy niż pierwszy przynajmniej póki co

marekwyszosiat

Dokładnie, drugi sezon jak na razie jest naprawdę niesamowity! Wiadomo, że byłoby się do czego przyczepić ale nie ma na to czasu bo ciągle się coś dzieje. Z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek.
No i King George wymiata, uwielbiam jego teksty;)

justyna429

a wiecie co znaczy jej tatuaż ten który odsłania jak płynie na końcu 2 sezonu na statku ??

patusia20099

Moyocoyotzin - She who creates herself - Ta, która sama się tworzy.

użytkownik usunięty
esin

ten serial jest dla mnie klimatowym zamiennikiem good behavior, choc fabuly różne to po prostu sa tak samo wciagajace dla mnie, moje perełki z nowych produkcji

ocenił(a) serial na 6
esin

serial ok, ale dla mnie to troche irytujące, że Teresa w każdym odcinku prawie że umiera

użytkownik usunięty
justa_pol

6 odc 2 sezonu strasznie naciagana nedza

ocenił(a) serial na 6

zgadzam się

justa_pol

zawsze mozecie obejrzec wersje Telemundo dostepna na Ipla "La Reina del Sur". Tam Teresa zapewniam ze nie umiera prawie ze w kazdym odcinku pomimo ze jest ich nieco wiecej niz tutaj. Niektore sceny wykorzystane w Queen of the South to wypisz wymaluj wziete od wersji oryginalnej stworzonej przez Telemundo tego serialu.

ocenił(a) serial na 6
designer5657

dzięki, good to know :)

justa_pol

W III sezonie pod tym względem jest nie lepiej i ogólnie obniżył mocno loty...

ocenił(a) serial na 6
pawelk1504

zgadzam się

ocenił(a) serial na 9
esin

4 sezon od kiedy jest na Netflixie bo nie wiem czy oglądałem.

ocenił(a) serial na 9
marcinos_77

Dobra, już wiem i sezon 4 najlepszy jak do tej pory.

esin

Ja mam wątpliwości czy zacząć oglądać.Ponieważ oglądałem Mexykańską wersje i była rewelacyjna.Więc mam teraz takie przeczucie że podrobiona wersja z USA może mnie bardzo zawieść niestety ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones