PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=101037}

Queer as Folk

7,9 6 805
ocen
7,9 10 1 6805
8,0 3
oceny krytyków
Queer as Folk
powrót do forum serialu Queer as Folk

każdy! jedyny serial,który porusza każdy trudny temat w którym zmagają sie homoseksualiści. Oprawiony w chwilowo bardzo delikatną formę. Co prawda, pilotaż nie zachęci heteroseksualnego mężczyzny do obejrzenia reszty poprzez sceny nader seksualne,i to jest błąd,ale jeśli kobieta (tak jak ja) zmusi swojego mężczyznę do obejrzenia reszty, to na pewno światły,otwarty facet polubi ten serial, zważając na rozpiętość zagadnień w nim poruszonych. Serial mimo wielu odważnych scen porusza wiele ważnych i ciekawych wątków o których większość, zwłaszcza w polskiej rzeczywistości, ludzi nawet nie myśli

Shrodis

Dokładnie. To nie tylko serial poruszający kwestię homoseksualizmu, ale także człowieczeństwa, tego jacy jesteśmy i jak się zachowujemy. Na pewno jeszcze do niego wrócę

ocenił(a) serial na 8
Shrodis

Ja jestem heteroseksualny a serial mi się bardzo podobał.Moje ulubione pary to Brian I Justin i oczywiście para lesbijek.No i Debbie jest świetna.

ocenił(a) serial na 10
robix_3

Lesbijki słabe Linz jest matką wepa nemezis malipulatorką a Mel jest super bez niej , dęb sama świetna z synkiem nie i jako sąd B. też nie oraz tryb Novotny plan need Brian 's and forever stalking and plan him life show . To jest okropne podobnie L. typ kury wespy i jej zazdrość. Do Briana czuję pokrewieństwo charakteru , seria po za tym ponad czasowy i uniwersalny powinien go zobaczyć każdy kto ma intelekt od średniej wzwyż i ma 16+lat . To samo życie i sam świat ,. mi ten serial bardzo w życiu pomógł jestem "żarłaczem" jak to B. mówi, tak że sceny facetów no nie są fajne serial mi pomógł w wielu kwestiach nie tylko kwestii żarłacza obejżałam go 8 lat temu i do niego wracam, wspaniałe.

edziupatisonmojimrzyciem

patrząc na pisownie to intelekt masz poniżej 16 lat XD

ocenił(a) serial na 10
Shrodis

Najpiękniejszy serial, jaki widziałam do tej pory. A obejrzałam tego sporo. Jeszcze żaden serial nie wywołał u mnie tylu emocji i jeszcze żadnego nie było mi tak cholernie trudno pożegnać :( Moja przygoda trwała 9 dni.

NaomiClark_

Szybka jesteś. Ja wolę się delektować. Serial miodzio.

ocenił(a) serial na 10
benzacne

Tak to już jest jak ciężko się od czegoś oderwać, myślę, że niebawem czeka mnie rewatch :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones