PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94892}

Różowe lata 70.

That '70s Show
7,8 78 091
ocen
7,8 10 1 78091
8,2 8
ocen krytyków
Różowe lata 70.
powrót do forum serialu Różowe lata 70.

Nie wiem jaki to sezon, ale wiem że Forman oświadczył się Donnie. Na comedy central leci ten serial

ocenił(a) serial na 9
Prefect

Dużo by gadać. That 70s Show to genialny serial na wakacje. Został Ci jeszcze miesiąc, więc rusz ,,dupsko'' i zacznij oglądać na internecie całość, bo naprawdę warto. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
Bartonson12

" rusz "dupsko" " nic nie robić hehe :) you made my day! :)

ocenił(a) serial na 7
Prefect

Też zaczęłam oglądać dzisiaj ten ten serial na Comedy Central zupełnie przez przypadek i strasznie mi się spodobał :))

Prefect

nie licz, że ktoś streści ci 5 sezonów. z grubsza jest tak: http://www.filmweb.pl/Rozowe.Lata.70te/descs

Prefect

obejrzałam kilka odcinków różnych amerykańskich seriali na CC i po wszystkich stwierdzam, że mają gówniane tłumaczenia... poszukaj sobie lepiej innych, a najlepiej obejrzyj z napisami... no i nie widzę sensu w czytaniu streszczeń pierwszych pięciu sezonów, bo są najlepsze... im dalej, tym gorzej, a już zwłaszcza od 7, największe badziewie to 8 sezon (nie licząc ostatniego epizodu)

Prefect

Na Comedy lecą chyba ostatnie sezony. Poszukaj pierwszych sezonów, bo są mega dobre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones