PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262774}

Ranczo

7,4 82 587
ocen
7,4 10 1 82587
6,6 7
ocen krytyków
Ranczo
powrót do forum serialu Ranczo

Błąd w filmie

ocenił(a) serial na 7

Podczas tanga, ta wielka, gruba blondyna co oglądała tango raz miała okulary, a za ułamek
sekundy obraz padł z innej kamery i już nie miała, a potem za chwilkę znów miała, chwilkę
czasu i znowu nie. Powtórzyło się to z 5x. Pytam się co to za amatorstwo?

ocenił(a) serial na 8
Slowianin

Nie oglądałem odcinka ,ale jeśli jest tak jak piszesz to coś nie halo z twórcami

Slowianin

zamiast gapić się na nogi Anny Iberszer gapiłeś się na jakąś grubą blondyne?

ocenił(a) serial na 7
pawel94

Nogi jak nogi, blondyna miała fajne wymiona.

ocenił(a) serial na 7
Slowianin

A ja się pytam z jakiej racji Kusy zaczął uczyć w szkole, właściwie to nie wiem co te lekcje miały tym dzieciakom dać.

bartek__filmweb

Też o tym pomyślałam. Bo mimo wszystko w szkole panuje papierologia i trzeba mieć uprawnienia.. No chyba, że on ma :/

ocenił(a) serial na 8
Slowianin

kolejna ciekawostka w obecnej serii żona (narzeczona?) Witebskiego Francesca jest strażnikiem gminnym.
Primo: nie może być nim bo nie ma obywatelstwa polskiego.
W ostatnim odcinku była pokazana w mundurze, wszystko w porządku, ale jest drobne ale na mundurze nie było herbu gminy a powinien być! ubrana była w mundur galowy wyjściowy, a powinna być ubrana w zwykły po prostu do służby. brakował także kajdanek, tonfy, bloczka mandatowego.

ocenił(a) serial na 10
Kamillu25

Ona tylko pilnowała wesela, by nikt nikogo nie pobił i tego typu rzeczy.

ocenił(a) serial na 8
Kamillu25

Odpowiedź po latach ale musiałem.

Francesca nie mając obywatelstwa nie mogła być policjantką ale strażnikiem gminnym już tak.

Slowianin

Też mi się nie spodobalo. Taką amatorszczyzną zaleciało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones