PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262774}

Ranczo

7,4 82 571
ocen
7,4 10 1 82571
6,6 7
ocen krytyków
Ranczo
powrót do forum serialu Ranczo

Klaudia

ocenił(a) serial na 8

Bardzo lubię ten serial ale zaczęła denerwować mnie Klaudia,kiedyś była świetna,a teraz jakby
wszystkie rozumy pozjadała.Jakoś mi to nie pasuje.

ocenił(a) serial na 8
yorka10

Klaudia skończyła studia. Może w dzisiejszych czasach małe to ma znaczenie ale w takiej wiosce wykształcona osoba jest postrzegana jako ktoś z wyższych sfer... Myślę, że ta świadomośc sprawiła, że Klaudia poczuła się jako ktoś lepszy. Dodaj do tego ojca senatora, matkę zastępcę wójta i zerwanie z Dudą. Też właśnie chęć vendetty po utraconej miłości sprawia, że człowiek albo popada w depresję albo chce pokazać jak świetnie sobie radzi.
Albo po prostu scenarzystom zmieniła się koncepcja :)

ocenił(a) serial na 8
pinkaa5

Dla mnie zrobiła się jakaś sztuczna ,jakoś przestała mi tam teraz pasować,ale to są moje odczucia,ktoś inny może ją postrzegać inaczej. Najlepsza była w pierwszych odcinkach,te jej fryzury i totalne zmiany to był niezły odjazd.

yorka10

Zgadzam się. W tym sezonie zepsuli Klaudię. Kiedy skończyli z jej okresem buntu i zrobili z niej studentkę to było wszystko naturalne, ale teraz? Stuknięta stalkerka, która żywemu nie popuści? No sorry, ale scenarzystom się coś pomyliło...

yorka10

Jak dla mnie Klaudia za bardzo chce sobie wszystkich podporządkować. To, że Duda z nią zerwał oraz ta cała jej zemsta wydaje mi się trochę na siłę. Mogła by przecież znaleźć sobie innego, a raczej w uczuciach nie jest stała. Zresztą to ona zdradziła Fabiana, a nie on ją

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones