PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262774}

Ranczo

7,4 82 565
ocen
7,4 10 1 82565
6,6 7
ocen krytyków
Ranczo
powrót do forum serialu Ranczo

Klimat

ocenił(a) serial na 10

Strasznie brakuje mi klimatu z pierwszego sezonu , był on typowo wiejski sielankowy wszytko było proste inne , bardziej były również pokazane relacje miedzy ludzie szkoda że twórcy postanowili pójść ina droga

kubala102

masz rację, relacje międzyludzkie są najważniejsze, a nie robienie jakiejś polityki

ocenił(a) serial na 10
kubala102

Gdyby klimat pozostał na sezonie 1, to ten serial już dawno by zniknął z anteny. A dlaczego? Bo historia nie może stać w miejscu. Twórcy w idealny sposób pokazują pogoń Polaków za zachodem, związki z Unią Europejską, chciwość, politykę. Ten serial jest jak reality show.

Amadzia

To prawda, ranczo jest lustrzanym odbiciem polskiego społeczeństwa i dlatego serial odniósł taki sukces. Zwłaszcza, że po 4 sezonie kiedy Lucy jest wójtem musieli pokazać, że dzięki jej dobrym rządom w gminie dzieje się lepiej, a co za tym idzie wiele się zmienia.

ocenił(a) serial na 1
Amadzia

Dlatego powinni zakończyć ten serial na drugim/trzecim sezonie.
Basta

ocenił(a) serial na 9
kubala102

Fakt, klimat pierwszych sezonów był zupełnie inny. Teraz gdyby nie polskie "House of Cards" czyli Paweł Kozioł i jego PPU, to by mnie nic przy tym serialu już nie trzymało.

kubala102

W ostatnim sezonie było za szybko jak byście chcieli skończyć na siłę. Ten serial jest dobry czemu nie tysiąc odcinków i więcej producenci???? Oglądalność jest, kasa jest, chcemy zobaczyć co dalej w ten naszej Polsce.

ocenił(a) serial na 10
kubala102

Ale i sama wieś była bardziej wiejska, nie było wszędzie kostki brukowej i nie wszystko było tak odpicowane i wyremontowane, skromniejsze domy, dziurawe drogi ja rozumie że czas leci miejscowość sie rozwija unia daje kasę - tak samo jest u mnie we wsi - ale teskni się za tym jak to wyglądało te 10 lat temu wieś nie przypomina już wsi tylko ryneczek w małym miasteczku.

ocenił(a) serial na 10
krzysio6666

A moim zdaniem klimat Rancza najbardziej "odpłynął" w 9 sezonie. Ze starego Rancza pozostał chyba tylko tytuł, bo nawet nie bohaterowie, którzy w dziewiątce w większości byli całkowicie zmienieni charakterologicznie. Nawet "ławeczka" w tym sezonie nie dawała rady.

ocenił(a) serial na 10
Sitka89

Ławeczka według mnie zawsze był najsłabszym ogniwem serialu, to znaczy podczas premiery można oglądać ale podczas powtórki już się nie chce, tak sobie siedzą i pier... bez ładu i składu owszem czasem rzucą czymś fajnym ale zazwyczaj zajmują czas.

ocenił(a) serial na 9
krzysio6666

Ja mam zupełnie inne zdanie. Według mnie to tylko ławeczka trzymała przyzwoity poziom przez wszystkie sezony. Niestety, wątek głównych bohaterów Lucy i Kusego w ostatnich sezonach strasznie rozczarował...

ocenił(a) serial na 10
ewerton22

Prawda jest taka że z każdym kolejnym sezonem serial coś tracił, niby te same miejsca, niby te same postacie ale wszystko inne coraz bardziej dziwne, idealne, wymyślone - nie wiem nawet jak to ująć ale czar i klimat systematycznie znikał.
Serial mimo wszystko jednak wart uwagi i obejrzenia, jak dla mnie w polskiej tv nie było takiego serialu jak Ranczo - mimo wszystko jednak.

ocenił(a) serial na 9
krzysio6666

Był! Co prawda z innej beczki - "Rodzina zastępcza" :-))
Jako kryterium przyjąłem "oglądanie jednym tchem" kolejnych odcinków (a także już kiedyś obejrzanych).

ocenił(a) serial na 10
GdzieToKino

Owszem rodzina zastępcza też była fajna, niestety nie widziałem wszystkich odcinków, ale znów pierwsze sezony były fajniejsze, jak przenieśli się do domu z mieszkania serial zaczął się zmieniać i zacząłem oglądać coraz mniej epizodów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones