PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262774}

Ranczo

7,4 82 571
ocen
7,4 10 1 82571
6,6 7
ocen krytyków
Ranczo
powrót do forum serialu Ranczo

Michałowa

ocenił(a) serial na 9

Serial genialny, pomimo negatywnych uwag odnośnie ostatnich sezonów, nadal uważam, że trzyma poziom. Aktorstwo na b. wysokim poziomie - ukłony w stronę p. Żaka, genialnie gra.. Ale nie wiem jak was, jedyna rzecz, która mnie irytuje to jest Michałowa, nie chodzi mi o samą aktorkę uważam, że bardzo dobrze gra, ale postać jest tak irytująca, że gdybym obcował z taką kobieta to albo sam bym się powiesił albo ją i to bardzo szybko..

ocenił(a) serial na 7
jakublisi

Z ust mi to wręcz wyjąłeś. Gra pani Marty jest na wysokim poziomie, ale postać Michałowej, o wrzody żołądka mnie wręcz przyprawia ;)

rad_75

Taka postać, ja Michałową nawet lubię, choć ksiądz mógłby ją nastraszyć obniżeniem pensji, lub nawet zwolnieniem, może wtedy by się uspokoiła.

ocenił(a) serial na 10
maniek_739

Michałowa jest genialna, przypomina mi z wyglądu i z charakteru moją polonistkę z liceum. Ranczo jest super oglądam ze względu na wszystkich aktorów a bardziej to ze względu na Lipińską, Żaków, Chotecką, Wonsa, Pieczki, Romanowskiej, Pręgowskiego, Kalusa, Maciejewskiego, Nowakowską, Sapryka, Orzechowskiego, Ostrowską, Królikowskiego, Arlak, Chodorowską.

ocenił(a) serial na 7
maniek_739

Michalowa jest drażniąca ale na plebanii bardziej przeszkadza mi nadmiar jedzenia w tym nieograniczona wręcz ilość ciast z byle okazji. To mi bardzo nie pasuje do niskiego budżetu parafii..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones