PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262774}

Ranczo

7,4 82 594
oceny
7,4 10 1 82594
6,6 7
ocen krytyków
Ranczo
powrót do forum serialu Ranczo

Nie lubię tego serialu

użytkownik usunięty

Pierwsze odcinki mogłam jeszcze jakoś obejrzeć, ale te kolejne serie są dla mnie nudne. Nie powiek - serial ma ciekawą i bardzo dobrą obsadę, jest też rzeczywisty i raczej mało w nim absurdów. Po prostu mnie ten serial nie ciekawi. Denerwują mnie też niektóre postacie. Nie wiem jak mam ocenić ten serial, boma wiele zale t i właśnie dobrą obsadę, tematy przewijające się w codziennym życiu i jest taki prawdziwy. Dla mnie jest nudny pewnie dlatego, że jestem młoda i nie bardzo interesuje mnie życie ludzi na wsi takie jak przedstawione w serialu. Dlatego ten serial mnie nudzi

ocenił(a) serial na 10

powiem tak sezon 1-4 jest genialny, 5-6 jest żałosny ale od 7 sezonu serial wychodzi na prosto. A poza tym może ten serial jest naciągany, ale mimo wszystko ja i parę Polaków oglądają ten serial bo jest życiowy i obsada aktorska jest super. Cieszę się że Lucy nie będzie już wójtem to przynajmniej będzie taka jak kiedyś w początkowych odcinkach tego mi brakuje odkąd wójtem została.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones