PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262774}

Ranczo

7,4 82 571
ocen
7,4 10 1 82571
6,6 7
ocen krytyków
Ranczo
powrót do forum serialu Ranczo

RAŃCZO!!!!!

ocenił(a) serial na 9

Bardzo śmieszny film lubie go oglodać. Bardzo dobra rola Cezarego Żaka grał w dwuch rolah i amerykanki czyli Lusi.be najmieszego wachania stawiam 9/10.

ocenił(a) serial na 9
Badyl_2

Twój post wymiata normalnie,i jeszcze te "RaŃczo"...Cóż,zalecam powtórzyc sobie od podstaw ortografię.

ocenił(a) serial na 6
_Mario_

Mi sie ten serial nie podoba wcale...
Slaba i nieprzekonująca gra aktorow odpycha mnie od ogladania tego ;/
Swoja droga to nie wiem skad sie bierze az te domniemane 7 mln widzow o ktorych mowi tvp co ogladaja ten serial ;O

era

"Mi sie ten serial nie podoba wcale...
Slaba i nieprzekonująca gra aktorow odpycha mnie od ogladania tego ;/
Swoja droga to nie wiem skad sie bierze az te domniemane 7 mln widzow o ktorych mowi tvp co ogladaja ten serial ;O "

Zdaje się, że chyba obejrzałeś tylko jeden odcinek, pierwszy z nowej serii, a nie widzałeś poprzednich. Ja też byłem początkowo sceptyczny podczas pierwszej emisji rok temu, dopiero później się przekonałem, że to jeden z najlepszych polskich seriali ostatnich lat. Gra jest i tak o niebo lepsza od "M jak mdłości" czy inne "Plebanie" i "Klany". Nie ma też typowo sztampowego wyśmiewania polskich wad, lecz pokazuje się też ciemne strony życia na wsi. Np. alkohol nie jest tu pokazany tylko jako pretekst do ponaśmiewania się z pijaczków, lecz takze jako problem społeczny, gdy okazuje się, że jeden z meneli bije po pijaku swoją żonę i dzieci. Aktorzy nie udają wieśniaków w sposób przerysowany, lecz mimo wszystko są naturalni. Pewnie, to serial komediowy, ale naprawdę nie jest zły. Życie na wsi jest mimo wszystko pokazane naturalistycznie. No i ten klimat... Sielski, ciepły, niespieszny... Naprawdę dobre lekarstwo
na nudę i smutek.

ocenił(a) serial na 9
jedzoslaw

Zgodzę się, że serial jest świetnie zagrany, zwłaszcza gra Żaka i tego typa, co gra posterunkowego. Żule spod sklepu to esencja filozoficnych rozważań pewnej grupy społecznej :)

ocenił(a) serial na 9
zojka

Ten najnowszy odcinek był już poniżej krytyki.Równie dobrze mogli zakończyc serial na 13 odcinkach,a nie teraz sobie opinię psuc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones