PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587826}
6,6 4 575
ocen
6,6 10 1 4575
Ratownicy
powrót do forum serialu Ratownicy
fanpolskichseriali

To takie były? W przypadku tego serialu łatwiej zrobić listę typu "Trzy najgłupsze błędy" lub coś w tym stylu. A byłoby tu z czego wybierać.

ocenił(a) serial na 4
damian_fw

Trzy najgłupsze rzeczywiście ciężko byłoby wybrać, bo konkurencja ogromna ;) - ale np. historyjka o uchodźcach (z Pakistanu bodajże) przemycanych przez granicę której nie ma (Schengen) w biały dzień piechotą w górach zamiast szosą i samochodem, powaliła mnie na kolana. :)

Zresztą w każdy odcinku po prostu roiło się od błędów, nielogiczności, cudownych zbiegów okoliczności itp. ozdobników.

ocenił(a) serial na 10
andre_

Ciekawe jak wy zrobicie jakiś film to będzie on bez błedów. A tak na marginesie bodajże to wy się chyba kochacie czy jakoś tak

ocenił(a) serial na 10
damian_fw

A tak bodajże na marginesie tak wyśmiewacie ty i ten sramian Ratowników to zróbicie coś lepszego, i dziwię się że oglądaliście 13 odcinków a nie daliście sobie spokój po pierwszym, przecież jest tyle seriali w tvp i tvn czy polsacie (złotopolscy z Turkiem np., przecież nikt na siłę wam nie kazał patrzeć w tv. I na koniec ci zasrani według was reżyserzy musieli wzbogacić jakoś serial (np. ci uchodźcy z pakistanu) by był ciekawszy. Albo mam inny pomysł może napiszmy petycję by pierwszy odcinek drugiej serii był o was jak was ratują Ratownicy bo chcecie popełnić charakiri na myśl o tym że będzie drugi sezon

ocenił(a) serial na 10
fanpolskichseriali

Wg mojej opinii najlepsze 3 to tak:
1) Scena kiedy ojciec lotniarza w szpitalu przeczytał to co napisał poszkodowany że: "gdyby nie on, wisiałbym jak na szubienicy-on uratował mi życie" , a wiadomo jak wcześniej ojciec tego poszkodowanego groził Denisowi za to że go odciął z 10m i ma syna kalekę
2) Scena uratowania Huberta, kiedy sam Janek Tarnowski przyjechał ze szpitala i przez syna przekazał informację jak szybko dotrzeć do Huberta
3) NAJLEPSZA SCENA: Przemówienie Jana Tarnowskiego w 13 odcinku do wszystkich ratowników jaka jest prawda i skompromitowanie Kasperskiego, Kozaka i Bachledy ...najlepsze to było :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones