PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647657}

Ray Donovan

8,0 17 798
ocen
8,0 10 1 17798
Ray Donovan
powrót do forum serialu Ray Donovan

Podobny serial.

ocenił(a) serial na 9

Cześć zna ktos może podobny serial? Glównie chodzi mi o serial dramatyczny/kryminalny ktory posiada ciekawego glownego bohatera a fabuła skupia sie na nim i jego problemach oraz ich rozwiązywaniu. Coś jak Dexter czy Banshee, wysoko sobie cenie te 2 seriale zwlaszcza ten pierwszy

Widzialem juz duzo między innymi: The Walking Dead, White Collar, Luther, Hannibal, The Following, Breaking Bad, Mentalista, Fargo, The Killing, Detekyw i pewnie cos jeszcze co pominąłem.

PS. Nie chce seriali w ktorym kazdy odcinek jest o czyms innym

ocenił(a) serial na 10
Darryl_2

zdecydowanie rodzina soprano ma podobny klimat -> zdominowana zona ,alpha male przywodca rodziny ,rozpieszczony syn i zdolna corka ,wiec serial zbudowany wokol bardzo podobnego watku.

Widze ze dobre seriale wybierasz : bb ,fargo ,true detevtice etc , mysle ze spodobaja ci sie : The Wire , Boardwalk Empire i Sopranos

ocenił(a) serial na 8
Darryl_2

sprawdź:
Boss
Peaky Blinders
Gra o tron
House of cards

ocenił(a) serial na 8
yosef99

Tylko nie Boss, po drugim sezonie chce się więcej i ogromny zawód, że serial został skasowany.

ocenił(a) serial na 8
Darryl_2

i koniecznie jeszcze Power

ocenił(a) serial na 9
Darryl_2

Sprawdź Sons of Anarchy. Ja w pierwszej chwili myślałem, że za "Raya" odpowiadają Ci sami twórcy gdyż mimo zupełnie innego świata (gang motocyklowy) jest tam mnóstwo podobieństw. Wątek braterstwa, rodziny, życia na granicy prawa. Bardzo podobne seriale i oba są jednymi z moich ulubionych.

ocenił(a) serial na 7
kozen

Też kojarzy mi się bardzo z Sonsami :) No i rodziną Soprano :)

ocenił(a) serial na 8
Darryl_2

Polecam Bloodline. Wiele podobieństw, przy czym Bloodline wywołał u mnie przynajmniej znacznie więcej emocji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones