PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680719}
7,3 15 466
ocen
7,3 10 1 15466
Nastoletnia Maria Stuart
powrót do forum serialu Nastoletnia Maria Stuart

Podobny serial

ocenił(a) serial na 9

Serial jest świetny :) Czy mógłby mi ktoś polecić jakąś inną, równie ciekawą produkcję stacji CW i
napisać o niej kilka słów?

ocenił(a) serial na 3
Pearl158

http://www.filmweb.pl/serial/Nie+z+tego+%C5%9Bwiata-2005-225833 tyle, że nie jest równie ciekawa, gdyż jest o Nieeeebo lepsza :)

ocenił(a) serial na 9
nnowecka94

Dzięki za odpowiedź, ale "Supernatural" już oglądałam. A przynajmniej te sezony, które wyszły :)

ocenił(a) serial na 7
Pearl158

Produkcji tej stacji nie znam, ale polecam The White Queen, Vikings, Grand Hotel.

ocenił(a) serial na 9
danishgirl

"Wikingów" też oglądałam, ale ciekawie brzmi "The White Queen", bardzo intrygująco, może zobaczę w wolnym czasie. Dzięki :)

ocenił(a) serial na 7
Pearl158

Bardzo polecam Gran Hotel, naprawdę niesamowity serial :)

ocenił(a) serial na 6
Pearl158

Osobiście odradzam The White Queen, bo to w sumie serial pozbawiony fabuły, ot odhaczanie faktów historycznych, z tym, że nie sprawdza się w kategoriach historycznych, bo pojawiają się motywy nadprzyrodzone, co oznacza, że to serial o niczym...

ocenił(a) serial na 10
Herushingu

Zgadzam się

danishgirl

Ja bym obejrzala the white queen ale ma tylko jeden sezon i nie warto oglądac

ocenił(a) serial na 6
Pearl158

No to jak chesz w tym okresie historycznym to również The Thudors, tylko pamietaj, że zarówno The Tudors jak i The White Queen są robione bardziej na poważnie mimo pewnych niezgodnosci z historią ;-). A jeszcze Krwawy tyran Henryk VIII tylko 4 odcinki ale uważam jedna z lepszych wersji o Henryku XVIII.


Z moich ulubionych takich najbardziej to ROME (najukochańszy mój serial), Deadwood (drugi najukochańszy (nigdy z lektorem tylko z napisami bo polowy nie tlumaczą), poza tym z takich luźniejszych zupełnie i tylko dla rozrywki The Vampire Diaries, The 100, The Musketeers, Teen Wolf, Merlin (lubię do niego wracać mimo że to taka baja, a może właśnie dlatego). Polecam też lużno sensacyjne The Mentalist (ostatni sezon spierniczyli ale wcześniejsze bardzo fajnie sie ogląda, Castle ale tylko pierwsze 3 sezony bo 4 to już masakra :P(choć pewnie jak polubisz pana Castle'a to obejżysz wszystko), Closer, Major Crimes (najpierw Closer potem Major Crimes bo są ze sobą powiązane :)). Z innych to jeszcze bardzo lubię Mr. Selfridge, hmmmmm tak myślę i chyba jak bym chciała wszystkie opisac to bym sie nie zmiesciła :P

Przepraszam za błędy.....pisałąm na szybko.....

ocenił(a) serial na 9
kamarza

Dzięki za odpowiedź :)

Pearl158

inna stacja ale serial boski - the borgias

ocenił(a) serial na 6
ola_zet

Borgia > The Borgias, co nie oznacza, że produkcja Showtime jest zła, bo tak nie jest, ale znacznie bardziej przekonuje mnie wersja europejska - zapewne ze względu, że jest bliższa faktom historycznym aniżeli amerykańska konkurencja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones