PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634694}

Revolution

6,5 9 129
ocen
6,5 10 1 9129
Revolution
powrót do forum serialu Revolution
Whiskerss

W 18 odcinku drugiego sezonu. Hehehehe

JohnnY_20

Łomatko!

Whiskerss

2 drugim sezonie jest więcej Jasona, ale w wspomnianym wyżej odcinku jego postać gra kluczową rolę. Ciekawe jak jego wątek się dalej rozwinie :D

luke_1227

jak go zobaczyłam w pierwszym odcinku, to później czekałam już tylko na niego.. z tym łukiem wyglądał jak młody Bóg. szkoda, że na razie relacje z Charlie są banalne i nijakie, jakieś tam buzi albo kopa w tyłek, i tak w kółko. właśnie oglądam finał 1 i idę od razu do drugiego sezonu zatem. dzięki!

Whiskerss

spoko, w drugim sezonie pojawia się pewna męska postać, która żeńskiej widowni może się spodobać, także miłego nadrabiania odcinków :D

luke_1227

no, już się chyba pojawił, ale zostaje przy Jasonie, nie mój typ zupełnie :)

luke_1227

Hahaha ;)
A tak serio to chciałabym, żeby jego postaci twórcy poświęcali więcej czasu. Ciekawy był wątek z centrum indoktrynacji,mogli to bardziej rozbudować. Nie jestem też jakąś wielką fanką romansów, ale jeśli już Charlie miałaby być z kimś romantycznie związana, to tylko z nim.

night_mist

Ten wątek nadal może być eksploatowany, ale masz rację, nieco zmarnowali potencjał.
Co do romansów rozwiązanie 'sexbudies' w tym serialu bardziej pasuje, według mnie oczywiście.

JohnnY_20

hahaha chciałam to samo napisać :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones