PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634694}

Revolution

6,5 9 127
ocen
6,5 10 1 9127
Revolution
powrót do forum serialu Revolution

No to tak dzisiaj skończyłam oglądać serial i muszę przyznać jestem pod wrażeniem serial świetny 10/10 lubie tego typu seriale , Świetne postacie , jednak ubolewam nad trzema wątkami takimi jak :

Związek Charlie i Jasona
Byli w końcu razem , nagle ona przestaje mu ufać ( przez coś czego nie zrobił )
Po tym jak Charlie , Miles i reszta wchodzą do wieży Jason z Tomem zostają na zewnątrz nagle wszystko pryska ?! Kiedy już Tom zdobywa zaufanie ludzi Monroa zmienia z minuty na minute wraz z Jasonem stronę , Wchodzą w końcu do wieży i mierzą w siebie wzajemnie bronią a potem zaczynają strzelać !?
Kiedy już to 6 miesięcy później spotykają się znów poprzez atak na ich obóz znowu Jason i Charlie mierzą w siebie bronią , nagle Charlie go uderza i po tym po kilku odcinkach Jason przychodzi do nich to ona nawet nie chcę go przyjąć a kiedy ginie ona rozpacza .. chodzi o to że trochę dziwnie ten wątek miłosny rozegrali ..

Drugi to Charlie w drugim sezonie
Szczerze podobała mi się jako ,,Prześpię się z każdym bo jest mi wszystko jedno''
I taka no lepsza by była :P z charakteru no i co tu dużo pisać lepsza by była i koniec haha

Trzeci wątek to Charlie i Connor
Ich wątek miłosny mógł by być bardzo śmieszny :D
Jak pierwszy raz się ze sobą przespali tak się uśmiałam gdy Monroe ich zauważył
To po prostu mógłbym być śmieszne :p

Co do postaci które umarły to :
Bena nie lubiłam od pierwszej sekundy więc dobrze że zginą
Nora to była bardzo fajna postać tak samo jak Danny ale nie było już dla nich tam miejsca .
Szkoda że uśmiercili Jasona , dobrze że Randall nie żyje .
Powinni jeszcze uśmiercić Grace no ale :D

Co do zakończenia uważam za udane nie jest zbyt zachęcające :)
Moim zdaniem 3 sezon był by nie potrzebny i nudny ponieważ co ?Charlie , Miles i inni ratowali by świat przed nanobotami ?

Jednak nurtuje mnie kilka rzeczy :
Dlaczego samochody się zatrzymały skoro są na paliwo / gaz a nie prąd ?
Dlaczego latarki nie działają skoro są na baterie ?
Dlaczego telefony przestały działać skoro też mają baterie ? Chodzi o to że telefony zgasły razem z światłami .

użytkownik usunięty
Vikikkii

Szczerze podobała mi się jako ,,Prześpię się z każdym bo jest mi wszystko jedno''

To właśnie był totalny bezsens. Zamienili parę zdań i od razu dała dupy. Zareagowałem dokładnie tak samo jak Monroe :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones