PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627509}

Rezydencja

4,9 1 862
oceny
4,9 10 1 1862
Rezydencja
powrót do forum serialu Rezydencja

Droga TVP 1 !

ocenił(a) serial na 7

Zwracam się uprzejmie z prośbą o przywrócenie na antenę serialu "Rezydencja", albowiem jest to jeden z lepszych seriali polskich jakie ostatnio powstały.
Może nie jest to serial, który mógłby być nazywany "polską Dynastią" ale ma w sobie coś co sprawia, że chce się go oglądać, zwłaszcza, że z odcinka na odcinek dzieje się coraz więcej no i nie można pozbawiać widzów szansy dowiedzenia się co będzie dalej.

Obsada aktorska też jest dobrana nieprzypadkowo. Kiedy ostatni raz na małym ekranie mogliśmy oglądać takie gwiazdy polskiego kina jak Figura czy Szapołowska? One byle jakich ról nie przyjmują, a skoro przyjeły role w "Rezydencji" to znaczy, że ma ona jakąś wartość. Janek Wieczorkowski swoją rolą po raz kolejny potwierdza, że wyrasta na czołowego polskiego aktora, Jerzy Zelnik to klasa sama w sobie, Czarnota i Książkiewicz to najbardziej intrygująca para.
Ciekawych wątków jest co nie miara a mnie osobiście ciekawi najbardziej jedna rzecz a mianowicie czy Basia w końcu będzie z Markiem i co ważniejsze jak oboje zareagują gdy dowiedzą się, że są rodzeństwem ? ! po co producenci nakręcili 119 odcinków skoro po 58 czyli nie całej polowie serial jest zdejmowany z anteny?
PRZYWRÓĆCIE REZYDENCJĘ ! CHCEMY JĄ OGLĄDAĆ !

P.S. Liczę na szybką odpowiedź :P

ocenił(a) serial na 8
piterek101522

zamieszczając to tutaj z pewnością odpowiedzi nie otrzymasz i nic nie wskórasz. Trzeba wysłać wiadomość do TVP, wtedy moooże coś to da :)

ocenił(a) serial na 7
Agnessss_filmaniak

masz rację ;) ale zamieściłem to tutaj, żeby zobaczyć czy ktoś by taką petycję poparł...widzę, że sporo osob ogląda i lubi ten serial wiec może rzeczywiście by do tej TVP napisać :P

piterek101522

jak nie chcą to niech nie puszczają serialu w TV...mogą tylko udostępnić do obejrzenia dla tych, którzy tego chcą - skoro i tak nakręcili więcej odcinków... ;)

ocenił(a) serial na 8
elza_3

Elza, zgadzam się z Tobą. Skoro i tak mają jeszcze około 50 niewyemitowanych odcinków, a już nakręconych, to szkoda by było, żeby się zmarnowały i nie ujrzały światła dziennego. Trzeba zacząć działać albo poprosić o zamieszczenie tych odcinków na ich internetowej stronie albo o przywrócenie serialu na antenę, tak czy siak trzeba do nich napisać.

ocenił(a) serial na 7
elza_3

bardzo dobry pomysł ;) no to działajmy coś ! w jakiej formie piszemy i kto pisze? :)

ocenił(a) serial na 10
piterek101522

Musimy to jak najszybciej napisać zanim wstawią na miejsce "Rezydencji" jakiś inny beznadziejny serial typu "Klan" czy "Plebania" . Możemy napisać i chociaż spróbować ,ale nie napisać i tak to zostawić ... Mogli byśmy napisać chociaż do Rzecznika TVP 1 to co do góry napisał piterek101522.

piterek101522

wszyscy piszą:) wszędzie. Polubmy też serial na portalu TVP i oglądajmy go, komentujmy na ich (TVP) stronach, nawet w Kawie czy herbacie:)).

ocenił(a) serial na 10
piterek101522

Powinniśmy napisać do TVP1 , ponieważ wątpię , żeby Rzecznik TVP czy sam Prezes zaglądali na różnego rodzaju blogi i czytali to co tutaj umieszczamy. Oni po prostu nie liczą się z głosem widza. Liczy się tylko oglądalność , ale nas jest niestety za mało . W pojedynkę nic nie zdziałamy , a razem mamy szansę . Jest to naprawdę świetny serial . Rzecznik@tvp.pl polecam , możemy napisać i podzielić się swoją opinią.

ocenił(a) serial na 7
magdak90

ok, w takim razie napiszę to co napisałem w poście głównym i zobaczymy czy będzie jakakolwiek odpowiedź tak? zaryzykujmy !
dzięki magdak90 za maila.
Tylko jak tutaj udowodnić Rzecznikowi TVP ile nas jest zainteresowanych...

ocenił(a) serial na 10
piterek101522

piterek101522 ja już napisałam do Rzecznika TVP i na razie nie dostałam odpowiedzi. Przypuszczam ,że nie dostane i ,że na pewno usunął. Jednym słowem nie liczą się z naszym zdaniem. Ale będę próbować dalej. Jeśli każdy napisał by e-maila to może by to pomogło . Sprawę trzeba nagłośnić to dopiero w tedy może coś dać .

magdak90

Zapraszamy po fajne grafiki wspierające akcję, telefonowanie to dobry pomysł, dość uciążliwy dla odbierających ...

piterek101522

Ja bym proponowała telefonować do TVP, pytać o serial i przy okazji wyrażać własne zdanie:)to może więcej wskórać niż listy bez odzewu których nikt może nie czytać:)jak zobaczą, że telefony się rozdzwoniły to może coś z tego wyjdzie;)

ocenił(a) serial na 10
plumeria

masz rację, ale kto zatelefonuje ? nr telefonu ja mogę załatwić .

ocenił(a) serial na 7
magdak90

no dobra zróbmy tak, że działajmy ze wszystkich stron...powysyłajmy maile każdy, tak żeby było a co z tego wyniknie zobaczymy, a co do dzwonienia to jest to jeszcze lepszy pomysł i jak magdak90 załatwi nr to zdecydujemy kto pierwszy zadzwoni i dowiemy się potem jaki będzie tego rezultat ;)

ocenił(a) serial na 10
piterek101522

Jeszcze znalazłam e-mail do rady programowej TVP 1 - jacek.zurawski@tvp.pl , (22) 547 44 50 to jest kontakt dla widzów . Jeszcze możemy zrobić tak : wejść na tą stronę http://www.tvp.pl/o-tvp/kontakt , nacisną na niebieski pasek - kontakt z widzami i wypełnić ankietę. Jeśli każdy spróbuje to może coś się uda : )

ocenił(a) serial na 10
magdak90

Możemy jeszcze popisać do swoich znajomych ,żeby nas poparli im więcej tym lepiej . Albo stworzyć jakąś stronę typu bloga lub coś podobnego. ; )

magdak90

Zapraszamy na facebook

magdak90

Wysłałam wiadomość na maila jacek.zurawski@tvp.pl czekam na jakiegoś maila zwrotnego

magdak90

Wysyłajmy

ocenił(a) serial na 6
piterek101522

jestem za

ocenił(a) serial na 10
efka__

Właśnie dostałam e-maila od TVP : Szanowny Pani,



W nawiązaniu do otrzymanego maila, uprzejmie informuję, iż Program 1 Telewizji Polskiej na razie nie planuje kontynuacji serialu "Rezydencja".

TVP zorganizowała konkurs na nowe seriale, który został rozstrzygnięty.

Mamy nadzieję, że nowe produkcje zadowolą oczekiwania widzów i spotkają się z ich ciepłym przyjęciem.



Z poważaniem

Centrum Informacji TVP

ocenił(a) serial na 10
magdak90

Nic już raczej nie zrobimy ... Chyba że wszyscy zaczną pisać e-maile do TVP 1 , a wiadomo ,że musiało by ich być bardzo sporo.

ocenił(a) serial na 7
magdak90

co za bezsens ! takiej odpowiedzi można się było spodziewać...ehh ;/ po co tworzą te nowe seriale skoro później w połowie przerywają...co z tymi 61 odcinkami które jeszcze zostały z "Rezydencji"?
wysłałem formularz z tej strony co podałaś, ale widzę że chyba efektu to nie przyniesie...blog byłby dobrą sprawą ale skoro takich odpowiedzi udzielają to tak samo na blog zareagują...piszmy te maile dalej niech odpowiadają każdemu...zobaczymy...

ocenił(a) serial na 10
piterek101522

I tak nie dostaniemy konkretnej odpowiedzi , musiało by nas być sporo , a mianowicie kilka milionów , ale nie ma szans ... Na blog TVP 1 też nie zareaguje. Pozostaje czekać z nadzieją ,że może kiedyś puszczą jeszcze te odcinki.

ocenił(a) serial na 10
magdak90

Jestem za ; ) e-maile możemy cały czas pisać xd

magdak90

Super że w ogóle odpowiedzieli, my na razie żadnej odpowiedzi nie mamy. Trzeba pisać, bo jest nas bardzo dużo, nie wszyscy się podpisują, ale liczba prywatnych wiadomości jest imponująca. Łączmy działania i nie odpuszczajmy, serial powinniśmy oglądać na stronie TVP, żeby mieli informację, że jest zainteresowanie, bo godziny emisji były jakie były, a w necie oglądaliśmy wszędzie:(

ocenił(a) serial na 3
piterek101522

Ten serial to mega gówno i szkoda na niego czasu
Wolę głęboką wodę

ocenił(a) serial na 7
giovanni50

nie porównywałbym akurat tych dwóch seriali bo opowiadają kompletnie o czymś innym...owszem głęboka woda też mi się podobała, ale rezydencja rozkręcała się z odcinka na odcinek i scenarzysci nie dali szansy by widz mógł to zobaczyć do końca...jak coś fajnego to zawieszają w połowie..a jak coś tandetnego to robią po kilka sezonów...

ocenił(a) serial na 3
piterek101522

Masz na myśli tandetny Kan

ocenił(a) serial na 7
giovanni50

heh Klan to już jest ewenement...szkoda gadać...ale wiele seriali dobrze sie zapowiadających zakończonych zostało po jednym sezonie albo co gorsza przerwane w trakcie jego trwania...np serial "Ratownicy" był na prawde spoko a tylko jeden sezon, albo genialni "Odwróceni" to samo...wiele innych też...właśnie np "Rezydencja"...a robią po kilka sezonów "Hotelu 52" i innych...

ocenił(a) serial na 3
piterek101522

Hotel 52 to Polsat a nie TVP
TVN przegina z Majką ,Julią Prawem Agaty- same polukrowane gówna
Chciałbym serial z życia wzięty jak Glina,Pitbull,Głęboka woda

ocenił(a) serial na 7
giovanni50

faktycznie Polsat, ale chodziło mi to ogół tych tasiemców produkowanych przez różne stacje. Co to TVN zgadzam sie w 100% a wymienione przez Ciebie seriale chciało się oglądać bez końca bo były właśnie bardzo realistyczne i opowiadające o naszej codzienności...tak jak "Czas Honoru". Czasy wojny już przeminęły na szczęście ale opowiedzieć o nich w serialu to na prawdę sztuka a w tym serialu robią to na prawdę dobrze. Z sezonu na sezon jest co raz lepszy i akurat w tym wypadku nie przeszkadza mi ze we wrzesniu bedziemy mieli już V sezon ;) choć myśle, że mimo wszystko co za dużo to nie zdrowo i wszystko musi się w odpowiednim momencie skonczyc, a wiec chciałbym by na okrągłej "piątce" się zakonczylo, bo można w pewnym momencie zacząć opadać w dół...

ocenił(a) serial na 3
piterek101522

Wiesz jakiego mi jeszcze serialu brakuje 1920.Wojna i miłośc

ocenił(a) serial na 7
giovanni50

nooo...zbyt dużego wrażenia na mnie nie zrobił ten serial, ale nawet dość fajnie zrobiony i można było oglądać i się nie meczyć..."Tajemnica Twierdzy Szyfrów" też mi się podobała, a przez wiekszość była krytykowana nie wiem czemu.

ocenił(a) serial na 3
piterek101522

Twierdz Szyfrów była ok
Chyba Wołoszański pisał scenariusz

użytkownik usunięty
piterek101522

Może mi ktoś powiedzieć (napisać) dlaczego urwali ten serial po 50 którymś tam odcinku? O co kaman?

ocenił(a) serial na 7

jeżeli w Polsce robione jest coś dobrego i to coś się rozwija i może być jeszcze lepsze to się to ucina w pewnym momencie...a jeśli coś jest słabe i bez przyszłości to ciągnie się to latami...tak można w skrócie odpowiedzieć na Twoje pytanie...

piterek101522

A może byłaby możliwość aby TVP udostępniła resztę odcinków , gdzieś w necie , dla widzów którzy oglądali serial i są zainteresowani dalszymi losami bohaterów. Ja nie oglądałam serialu w tv, ale właśnie obejrzałam kilka odcinków w necie i zaciekawił mnie , tyle że w tym momencie , jak przeczytałam , że nie ma wszystkich odcinków zastanawiam się nad sensem kontynuacji mojej przygody z serialem:S

ocenił(a) serial na 3
piterek101522

Ten serial to mix Mody na Sukces i Dynastii

piterek101522

od wczoraj TVP1 rozpoczęła emisję od 1 odcinka, pora (niestety) 14:30, od wtorku do piątku.

trus_kawka

A puszczą go tylko do odcinka 58 czy całość?

Kam_1996

niestety nie wiem.

ocenił(a) serial na 2
piterek101522

Popieram w 100%. TVP 'ucina' fajne, dobrze zrobione seriale z ciekawą fabułą, a takie "Klan", "M jak miłość" itp. lecą bez końca.

piterek101522

Bardzo dobry serial,z przyjemnoscia obejrzalam jednym tchem,szkoda tylko tylko ze skonczyl sie i to z bardzo glupim zakonczeniem.Pala odemnie dla producentow,ktorzy nie wiedza jak zakonczyc serial,zaden z watkow rozwinietych w serialu nie zostal wyjasniony !!!!!!

bogusia55

Szkoda, że tak dobry serial nie doczekał się kontynuacji....

piterek101522

Serial można teraz obejrzeć w całości online i za darmo na oficjalnej stronie Telewizji Polskiej VOD

http://vod.tvp.pl/seriale/obyczajowe/rezydencja

Z góry przepraszam, jeśli już ktoś wcześniej podał tą informację. Nie zamierzam przeszukiwać forum, po prostu chcę umieścić tutaj namiary dla ludzi, którzy wcześniej o tym nie wiedzieli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones