Ile sezonów?

ostatnia wypowiedź: dorottak
Tortuga033 Tortuga033
ocena: 7

Ile Ringer będzie miał sezonów?

• Magdaaa Magdaaa

Nie wiadomo czy w ogóle będzie sezon drugi. Serial póki co jest na czarnej liście ze względu na słabą oglądalność w Stanach

• Tortuga033 Tortuga033

Uuu to szkoda bo na prawdę całkiem fajny serialik

• agnesa agnesa
    ocena: 10

podejrzewam, że wszystko zostanie wyjaśnione w 1 serii, więc po co kręcić kolejną ?

• Tortuga033 Tortuga033

No niby fabuła nie pozwala na zbytnie przeciąganie całej historii, ale mimo to fajnie by było gdyby jednak Ringer miał 2 sezony.

• agnesa agnesa
        ocena: 10

oczywiście, że byłoby fajnie ;-) z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek :)

• Marko81 Marko81
        brak oceny

Oglądam :) ale nie będę płakał jak skasują:) może dadzą coś lepszego za to :) Poza tym fabuła tego serialu powinna być na 1 sezon :) bo później zapewne będzie coraz gorzej i będzie naciągane.

• skarpetka_55 skarpetka_55
          ocena: 8

A ja bym bardzo chciała, żeby jednak 2 sezon powstał ;) Teraz kręcą marne seriale a Ringer mi się podoba.

• dorottak dorottak

Fajny serial, ale według mnie powinni go zakończyć na 1 sezonie. Lepiej zachować dobre wspomnienia, niż zrazić się naciąganą akcją drugiego sezonu.

• Robson8080 Robson8080

Też jestem zdania ze powinien być 1 sezon wiadomo 2 sezon by zrobili oglądalność jeszcze bardziej by spadła i przerwali by bez zakończenia .

• Tortuga033 Tortuga033

Masz po części rację. Gdyby mieli w drugim sezonie zacząć tworzyć jakieś absurdalne wątki i spieprzyć ten serial, to lepiej niech już zostaną przy tym jednym sezonie. Co nie zmienia faktu że jednak jest żal że tak szybko kończą.

• avosette avosette

Wie ktoś,czy jest jakieś oficjalne info na temat ewentualnego 2go sezonu?

• Tortuga033 Tortuga033

Podobno że nie będzie 2 sezonu i cała historia zakończy się w 1 sezonie, bo serial ma słabą oglądalność w Stanach.

• dorottak dorottak

Według mnie rozsądne wyjście. Bardzo lubię ten serial, ale mam nadzieję, że skończy się na 1 sezonie.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true